W dniu 04.04.2018 odbył się konkurs z języka hiszpańskiego dla uczniów klas czwartych. Uczniowie prezentowali wiersz lub piosenkę. Dwa pierwsze miejsca zajęly: Oliwia Renion i Maja Krajewska; 2 miejsce: Łucja Jankowska; 3 miejsce: Mateusz Żmuda. Jury przyznało równiez wyróżnienia dla Jana Skalskiego i Marty Ludwikowskiej. Serdecznie gratulujemy!
Konkurs języka hiszpańskiego - wyniki
Uwaga zwierzoluby!
Tych, którzy chcieliby pokazać światu swojego zwierzęcego członka rodziny zapraszamy do wspólnego stworzenia wystawy fotograficznej pt.: "Mój przyjaciel zwierz". Zrób pupilowi zdjęcie, wydrukuj (format A5), opisz (imie zwierzaka, nazwisko właściciela) i przynieś do p. Ewy Krasoń do sali 25. Zdjęcia przynosimy od 4 do 11 kwietnia. Wystawę będzie można podziwiać w holu na parterze od 16 kwietnia!
Sukces naszych reprezentantek na turnieju recytatorskim Mówidło
Uczennice z naszej szkoły Małgorzata Konowrocka kl. Vc i Marta Paśniczek kl. VIc zostały laureatkami VI Konkursu Recytatorskiego "Mówidło", organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury Ochota. Małgosia w kategorii Turniej Poezji Śpiewanej uzyskała Nagrodę, a Marta w Turnieju Recytatorskim Wyróżnienie. Gratulujemy!
Festiwal Zaufaj Panu
Festiwal Zaufaj Panu kolejność przesłuchań
Listy zamknięte. Dziękujemy za zgłoszenia i do zobacznia 7 kwietnia 2018
Ursuska szuflada małolata
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu literackiego "Ursuska szuflada małolata". Szczegóły i regulamin konkursu prezentujemy poniżej.
Pokaz mody antycznej
Wiosnę przywitaliśmy bardzo stylowo - pokazem mody antycznej. Jak widać klasyczne trendy i fasony są zawsze na czasie! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i relacji wideo z pokazu FOTO KLIK! VIDEO KLIK!
Konkurs plastyczno-rosyjski
Ogłaszamy coroczny konkurs plastyczno - rosyjski. Zadanie dla klas 4 i 5: Należy wykonać przestrzenną Matrioszkę. Technika i materiały dowolne. Wysokość 30 cm i więcej. Klasy 6 i 7: Ikona malowana farbami, na drewnie lub bardzo grubej i sztywnej tekturze. Farby plakatowe lub akrylowe. Wielkość A4 lub zbliżona. Termin oddania: do końca kwietnia. Prace oddajemy do p. Aliny Banaszek lub do p. Agnieszki Poszepczyńskiej. Najciekawsze i najładniejsze prace zostaną nagrodzone. Za wykonane prace uczniowie otrzymają 6 z plastyki lub z języka rosyjskiego (do wyboru).
Nauka w ruchu - bezpłatne zajęcia terapii sensorycznej
OGŁASZAMY ROZPOCZĘCIE NABORU NA BEZPŁATNE ZAJĘCIA TERAPII INTEGRACJI SENSORYCZNEJ DLA NASZYCH DZIECI - NAUKA W RUCHU PROJEKT REALIZOWANY JEST Z BUDŻETU PARTYCYPACYJNEGO W M.ST. WARSZAWIE NA ROK 2018. Zajęcia rozpoczną się w kwietniu 2018r. w cyklach 10 zajęć. Miejsce realizacji zajęć - sala integracji sensorycznej w Szkole Podstawowej nr 382, ul. Konińska 2. ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O: Zapoznanie się z Zasadami przyjęcia na zajęcia terapeutyczne metodą IS i złożenie wniosku o przyjęcie na zajęcia terapeutyczne metodą SI w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 382 w Warszawie, ul. Konińska 2. Zasady przyjęcia i formularz wniosku w plikach do pobrania poniżej: Zasady_przyjecia_na_zajecia_terapeutyczne_metoda_Integracji_Sensorycznej_(SI).doc
Igrzyska Olimpijskie klas piątych
W Idy marcowe (czyli w czwartek 15 marca) w gimnazjonie Szkoły Podstawowej nr 11 odbyły się Igrzyska Olimpijskie dla klas piątych. Zawodnicy zmierzyli swoje siły w klasycznym pięcioboju, na który złożyły się takie starożytne dyscypliny jak rzut oszczepem, zapasy, bieg olimpijski, skok wzwyż i pchnięcie kulą. Oceniano też stroje drużyny i zaangażowanie kibiców. W szlachetnej rywalizacji zwyciężyła klasa 5c, o jeden punkt wyprzedzając klasę 5b. Na trzecim miejscu uplasowała się klasa 5a a poza podium tym razem znalazł się zespół klasy 5d. Wszystkim zawodnikom gratulujemy udziału w tak prestiżowej imprezie a kibicom dziękujemy za stworzenie prawdziwie sportowej atmosfery. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu i relacji video z zawodów! FOTO KLIK! VIDEO KLIK!
Magiczne miasta Europy - greckie impresje
W tym roku szkolnym odbywa się siódma edycja konkursu plastycznego poświęconego niezwykłym miastom europejskim. Celem konkursu jest zapoznanie ze sztuką i architekturą europejską, poznanie różnych technik plastycznych oraz rozwijanie młodych talentów. Temat konkursu jest związany z projektem międzyszkolnym, który realizujemy w tym roku razem z SP 381 pod nazwą „Studnie przeszłości” – poświęconym starożytnym cywilizacjom. Konkurs ma dwie kategorie: Rysunek – tematem mają być starożytne greckie budowle. Technika: ołówek, tusz, suche pastele (prace proszę utrwalić). Format A4 i A3. Malarstwo – widoki miast i miasteczek greckich, przyroda i architektura, starożytne ruiny. Technika: Farby plakatowe, akrylowe, akwarele, pastele olejne. Format prac: A3, A2 lub zbliżony. Termin oddawania prac: 23 kwietnia 2018
Uwaga! Zmiana terminu pokazu mody antycznej!
Niestety, musimy zmienić termin pokazu mody antycznej. Wszystkich chętnych w pięknych kreacjach zapraszamy we wtorek 20 marca. Stylowo przywitajmy wiosnę!
Wyniki zimowej sesji konkursu Olimpus, matematyka
Laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Olimpus - sesja zimowa zostali uczniowie:
Olejnik Artur kl.4i
Sędrowski Filip kl.4a
Szyc Marta kl.4a
Tkacz Jolanta kl.4d
Zgorzelski Michał kl.4a
Złotkowski Jakub kl.4a
Iwanowski Paweł kl.6e
Karczyński Leon kl.6e
Kościelski Łukasz kl.6a
Maciesowicz Kazimierz kl.6a
Brzeszkiewicz Krzysztof kl.7a
Cieślik Maciej kl.7a
Gąsieniec Jan kl.7a
Kopyt Filip kl.7a
Trynkus Erwn kl.7a
Żaczkiewicz Szymon kl.7a
Pokaz mody antycznej tuż tuż!
Skarbonka Wielkopostna
Papież Franciszek głosi: „Nie zapominajcie o ludziach starszych, są źródłem mądrości oraz pamięcią życia i rodziny”! W tym roku zbieramy datki i ofiary do Skarbonki Wielkopostnej na potrzeby ludzi starszych – zatem jakikolwiek Twój grosz pomoże osobom starszym! Wszystkie zebrane ofiary od Szkoły Podstawowej nr 11 będą przekazane w Niedzielę Palmową do naszej parafii. Z góry Bóg zapłać za każdy grosz złożony na ten cel!
Wyniki konkursu recytatorskiego "Warszawska Syrenka"
Do II etapu konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka zakwalifikowali się:
Patrycja Gładyga 1b
Ala Majek 1b
Ada Paśniczek 1c
Lena Sobowiec 1i
Weronika Ruta 1i
Bartosz Skrzypkowiak 1i
Maja Maleszewska 2i
Zosia Kaczor 4i
Ania Szczepańska 4i
Małgorzata Konowrocka 5c
Marta Paśniczek 6c
Powyżej wymienione osoby idą z panią Edytą Wernicką w ten piątek 02.03.2018r.na spotkanie z aktorką p. Aliną Świdowską w celu przygotowania do 2 etapu konkursu. Spotykamy się o godzinie 9.00 przy stołówce szkolnej. Proszę zabrać teksty recytowanych utworów oraz kartę miejska z legitymacją szkolną.
Jury wyróżniło także następujących uczniów:
Kuba Zięba 0a
Julia Bystrzejewska 0b
Wojciech Kuldanek 0d
Judyta Rudzik 0d
Lila Lach 0d
Marika Rudnik 1b
Marysia Chmielewska 1c
Ula Popielarska 1c
Basia Antonów – Sztanke 1i
Kacper Sarnecki 1i
Asia Tkacz 2b
Maja Adamczyk 2i
Amelia Janus 2i
Natalia Sienkiewicz 3d
Julia Jończyk 3d
Jan Główka 3i
Anna Skrzypkowiak 3i
Oliwia Krzeszewska 3i
Emilia Biały 4b
Maja Krajewska 4d
Aleksander Oliwa 4c
Weronika Krzemień 4i
Ola Kuziak 5c
Zuzia Wiernicka 6b
Emilia Frontczak 6c
Julia Kiełczewska 7i
Maja Montewka 7i
Gratulujemy!
Wyniki konkursu Leon sesja zimowa j. polski
Poniżej prezentujemy wyniki sesji zimowej konkursu Leon z języka polskiego. Wszystkim laureatom gratulujemy!
Studnie Przeszłości - wykład prof. Mikołaja Szymańskiego
21 lutego naszą szkołę odwiedził prof. Mikołaj Szymański, filolog klasyczny, wykładowca uniwersytecki, redaktor naczelny czasopisma "Meander". Pan Profesor poprowadził wykład o historii kalendarza. Z prezentacji uczniowie mogli się dowiedzieć między innymi: kto liczy czas od stworzenia świata a kto od założenia Miasta, dlaczego nie wszyscy chrześcijanie obchodzą Boże Narodzenie tego samego dnia i dlaczego starożytni Rzymianie liczyli dni do tyłu. Dziękujemy za przybliżenie tajników kalendarza i liczymy na kolejne spotkania!
Rok do Niepodległej. Kartki z kalendarza
Nasza Szkoła aktywnie włączyła się w obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Klasa 7b przygotowała gazetkę pt. ,,Rok do Niepodległej. Kartki z kalendarza", która została zamieszczona na II pietrze. Kartki kalendarza ze stycznia 1918 r. przedstawiają istotne informacje dotyczące wydarzeń związanych z Polską i Polakami. W następnych miesiącach pozostałe klasy m.in.: 7a, 6b, 7d przygotują kolejne kartki kalendarza z poszczególnych miesięcy roku 1918. Zachęcamy do zapoznania się z historią i wspólnego przeżywania tak ważnej dla Polaków rocznicy
Dzień otwarty w SP nr 360 przy ul. Dzieci Warszawy 42
Szanowni Państwo. W związku z planowanym zakończeniem budowy nowej placówki oświatowej w Ursusie – Szkoły Podstawowej nr 360 przy ul. Dzieci Warszawy 42, Zarząd Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy ma przyjemność zaprosić Państwa na organizowany w dniu 27 lutego 2018 roku (wtorek) „dzień otwarty”. Spotkanie rozpocznie się w hali sportowej nowej szkoły o godzinie 18.00. Po spotkaniu zapraszamy do obejrzenia naszej nowej placówki. Zwiedzanie szkoły przewidziane jest do godziny 20.00
Pokaz mody antycznej!
- Drodzy Uczniowie!
Dnia 8 marca odbędzie się w naszej szkole pokaz mody starożytnej!!! Tego dnia każdy kto ma pomysł i ochotę przebiera się w strój o stylistyce starożytnej. Na długiej przerwie (11.40) odbędzie się oficjalny pokaz / parada Waszych strojów. Każdy uczeń, który weźmie udział w pokazie dostanie ocenę celującą z plastyki! Zapraszamy do wzięcia udziału w pokazie!!!
Archiwum Aktualności
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Lipiec 2024
- Czerwiec 2024
- Maj 2024
- Kwiecień 2024
- Marzec 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Wrzesień 2023
- Sierpień 2023
- Czerwiec 2023
- Maj 2023
- Kwiecień 2023
- Marzec 2023
- Luty 2023
- Styczeń 2023
- Grudzień 2022
- Listopad 2022
- Październik 2022
- Wszystkie