• Szkoła Dobrych Praktyk

• Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza szkoła otrzymała certyfikat Szkoły Dobrych Praktyk Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego.

Tym samym dołączyliśmy do sieci Szkół Dobrych Praktyk. W ramach sieci współpracy podejmujemy działania mające na celu szkolenie studentów, którzy w przyszłości podejmą pracę w polskich szkołach. Wieloletnia współpraca z Uniwersytetem Warszawskim zaowocowała postrzeganiem naszej placówki jako szkoły wyróżniającej się nowoczesnym, innowacyjnym podejściem do edukacji i wysoką jakością realizowanych programów ze szczególnym naciskiem na program nauczania dwujęzycznego w klasach 0-8 oraz program rozszerzonej matematyki w klasach 7-8. Nasi nauczyciele aktywnie wspierają tworzenie i realizację podobnych przedsięwzięć szkoląc studentów UW oraz biorąc udział w doskonaleniu nauczycieli na Wydziale Pedagogicznym UW.