Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Warszawie

 

Nawigacja

 • Zaproszenie na listopadowy koncert!

 • Dzielnicowa Olimpiada Polonistyczna - regulamin

  W ramach międzyszkolnego projektu edukacyjnego Studnie Przeszłości zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Dzielnicowej Olimpiady Polonistycznej, która w tym roku przebiegnie pod hasłem "Wszędzie tam, gdzie żyli ludzie, zawsze i w każdej okoliczności kwitły mity". Regulamin z harmonogramem etapów i listą lektur konkursowych zamieszczamy poniżej.

 • Studnie Przeszłości na Dzień Niepodległości :)
   

  Z okazji Święta Niepodległości postanowiliśmy przybliżyć sylwetki polskich archeologów, którzy dokonali wielu wspaniałych odkryć i uchronili przed zniszczeniem bezcenne zabytki starożytności. Polska archeologia śródziemnomorska ma na swoim koncie wiele spektakularnych sukcesów, przy których przygody Indiany Jonesa to zwykła amatorszczyzna. Przeniesienie świątyń Ramzesa II z Abu Simbel, podniesienie z gruzów świątyni Hatszepsut i ocalenie bezcennych fresków z Faras to tylko niektóre z nich. Jeśli chcecie wiedzieć więcej, czytajcie dalej tutaj i na stronie Studnie Przeszłości na Facebooku. 

 • MUZYCZNA JESIEŃ 2017 - podsumowanie

  Z werdyktem jury i pelną listą nagrodzonych i wyróżnionych w tegorocznej edycji festiwalu można się zapoznać w zakładce  MUZYCZNA JESIEŃ 2017 Zapraszamy  też do obejrzenia zdjęć z koncertu laureatów ALBUM ZDJĘĆ - KLIK! Wszystkim uczestnikom i osobom zaangażowanym w organizację festiwalu serdecznie dziękujemy! Do zobaczenia za rok!

 • Szkolny etap konkursu krasomówczego

  W ramach projektu "Studnie Przeszłości" organizowany jest konkurs recytatorski.

  Uczestnicy przygotowują orację na jeden z tematów: KLASY I-III - Moja ulubiona postać z mitów greckich, rzymskich, egipskich; KLASY IV-VII - Mowa pochwalna na cześć wybranego bohatera mitologicznego. Szczegóły i regulamin poniżej.
   
 • Koncert Galowy Festiwalu Muzyczna Jesień już 9 listopada!

 • Festiwal Muzyczna Jesień - fotorelacja z przesłuchań konkursowych.

  Zdjęcia z wtorkowych zmagań można obejrzeć tutaj KLIK! oraz na stronie Festiwalu Muzyczna Jesień na Facebooku www.facebook.com/festiwalmuzycznajesien/ 

 • Studnie Przeszłości - spotkanie z prof. Andrzejem Niwińskim
   

  Dziś mieliśmy okazję gościć w naszej szkole wybitnego egiptologa, prof. Andrzeja Niwińskiego. Podczas pasjonującego trzygodzinnego wykładu dowiedzieliśmy się między innymi dlaczego Egipcjanie bali się deszczu, w ilu bogów tak naprawdę wierzyli i jak zbudowali piramidy bez użycia dźwigów. 
  Panie Profesorze, dziękujemy za fascynującą podróż do świata Starożytnego Egiptu!
  Więcej zdjęć mozna zobaczyć tutaj KLIK! lub na stronie projektu Studnie Przeszłości na Facebooku www.facebook.com/StudniePrzeszlosci

 • MUZYCZNA JESIEŃ 2017
  25.10.2017

  Lista nagrodzonych i wyróżnionych w  festiwalu MUZYCZNA JESIEŃ 2017

 • Międzyszkolny projekt "Studnie Przeszłości"

  Międzyszkolny projekt "Studnie Przeszłości", wprowadzający nas w tym roku w klimat świata starożytnego ma już swoją stronę na Facebooku. Zapraszamy do odwiedzania i udostępniania!  https://www.facebook.com/StudniePrzeszlosci
  Najbliższym wydarzeniem w ramach projektu będzie spotkanie ze słynnym archeologiem i egiptologiem, profesorem Andrzejem Niwińskim, które odbędzie się już w tę środę w naszej szkole!

 • Konkursy biblioteczne


  Uwaga, miłosnicy książek! Biblioteka szkolna specjalnie dla was organizuje konkursy czytelnicze! Ze szczegółowym harmonogramem mozna zapoznać się ponizej.
  biblioteka_konkursy_2017-18.docx

 • Harmonogram przesłuchań festiwalu MUZYCZNA JESIEŃ 2017

  Harmonogram przesłuchań w dniu 24 października 2017 dostępny jest w zakładce  MUZYCZNA JESIEŃ 2017 

 • Uśmiech na Dzień Nauczyciela :)


  Uśmiechnij się ;) KLIK!
 • Możesz pomóc zwierzakom ze schroniska w Celestynowie!
 • MUZYCZNA JESIEŃ 2017 - patronat Wojewody Mazowieckiego

  Miło nam poinformować, że kolejna edycja festiwalu Muzyczna Jesień została objęta honorowym patronatem Wojewody Mazowieckiego. W swoim piśmie pan wojewoda pisze między innymi: Z uznaniem przyjmuję inicjatywy służące rozbudzaniu wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży. W przedstawionej koncepcji doceniam zwłaszcza zamysł przywrócenia właściwej rangi treści utworu. która dzięki towarzyszącej muzyce zawsze wybrzmiewa mocniej i głębiej zapada w pamięć. Z tego względu ważnym zadaniem wychowawczym jest rozwijanie gustu podopiecznych. Jestem przekonany, że Państwa przedsięwzięcie przyczynie się do rozwoju ich umiejętności oceny, czy i jakie wartości niesie piosenka. Dlatego z pełnym przekonaniem wyrażam dla niego poparcie. Z całością pisma można sie zapoznać w zakładce  MUZYCZNA JESIEŃ 2017 

 • Szkolny Klub Sportowy

  Szkolny Klub Sportowy zaprasza na zajęcia!

   

  chłopcy kl. IV-V piłka nożna - poniedzialek, czwartek 7:15 - 8:15

  dziewczęta kl. VI-VII piłka ręczna - środa, piątek 15:00 - 16:00

  prowadzący: Dariusz Kraśniewicz

 • Fotograf w szkole

  Zdjęcia będą wykonywane w dniach 5-10 października.  Poniżej można zapoznać się z ofertą i harmonogramem.

  ZDJECIA_2017_harmonogram.doc

 • Dzień otwarty w Miasteczku Ruchu Drogowego

  Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na zajęcia z zakresu wychowania komunikacyjnego, które odbędą się 7 października 2017 w godzinach 9:30 - 14:30 na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego przy ul. Sosnkowskiego 10. Zajęcia obejmować będą doskonalenie jazdy na rowerze oraz złożenie egzaminu uprawniającego do otrzymania karty rowerowej (przypominamy o zabraniu legitymacji szkolnej).

 • Harmonogram "Godziny otwartej"

  W poniedziałek 2 października zapraszamy na "Godzinę otwartą". Poniżej załączamy informację gdzie będzie mozna zastać każdego z nauczycieli.

  GODZINY_OTWARTE_2017-2018.doc

 • Zajęcia pozalekcyjne

  Z ofertą zajęć pozalekcyjnych na rok szkolny 2017/2018 moz na zapoznać się w zakładce Zajęcia pozalekcyjne oraz w pliku do pobrania 

  zajecia_dodatkowe_2017-2018.docx

strona: