• „MATEMATYKA W OBIEKTYWIE”

• MIĘDZYNARODOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY „MATEMATYKA W OBIEKTYWIE”

Ambasador XIV edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego ,,Matematyka w Obiektywie'' Julia Połeć, zaprasza do udziału w konkursie.

Możliwość wzięcia udziału trwa do 1.11.2023.

Link do strony głównej konkursu:

Na tej stronie jest zamieszczona pomocna prezentacja dla zainteresowanych konkursem, która zawiera wskazówki dotyczące logowania i tytułowania zdjęć oraz przykładowe fotografie i inne ciekawe informacje. Istotne informacje znajdują się także w regulaminie konkursu na stronie głównej.

„Zapraszam do niezwykłej matematycznej przygody i będę wdzięczna za każdy głos na moje nazwisko w panelu zgłoszeniowym.

Dziękuję serdecznie, Ambasador XIV edycji Konkursu, Julia Połeć”

• Ubezpieczenie

• Szanowni Państwo,

W wyniku przeprowadzonej procedury brokerskiej, jak co roku, konsorcjum brokerskie - Marsh i Supra Brokers informują, że na dobrowolne ubezpieczenie NNW dzieci i młodzieży szkolnej w roku 2023/2024, najkorzystniejszą ofertę złożyła InterRisk TU S.A. Niniejszym przesyłamy i rekomendujemy ofertę InterRisk TU S.A. jako najkorzystniejszą. Do ubezpieczenia mogą przystąpić dzieci i młodzież z Waszych placówek oraz dzieci pracowników placówek oświatowo – wychowawczych m.st.Warszawy. W celu przystąpienia do ubezpieczenia i szczegółowego zapoznania się z dokumentacją prosimy:

OWU_EDU_PLUS_2023_final_.pdf

TABELA_USZCZERBKOW_2023_2024_-_WYCIaG_Z_OWU.pdf

ulotka_online_nnw_2023_2024.pdf

• Informacje dla oddziałów przedszkolnych

• Organizacja pracy oddziałów przedszkolnych (zerówek) dnia 04.09.2023r.

Dnia 4 września 2023r. (poniedziałek)  oddziały przedszkolne są objęte dyżurem opiekuńczym, który pełnią ich wychowawcy w odpowiednich salach lekcyjnych. W tym dniu nie ma zajęć dydaktycznych jak również nie ma obiadu.

Szatnia dla klas 0a i 0i znajduje się przy świetlicy klas 0 ( wejście od placu zabaw).

Szatnia dla klas 0b i 0c znajduje się w szatniach klas 1-3, boks pierwszy ( wejście od ulicy Keniga).

0a  wychowawca - Katarzyna Błaziak - świetlica klas 0

0b wychowawca - Katarzyna Bajor - sala nr 1 ( parter)

0c wychowawca - Kinga Zięba - sala nr 5 ( przy wejściu od ul. Keniga)

0i wychowawca - Edyta Wernicka - sala nr 2 ( parter)

Zebrania  z rodzicami wyżej wymienionych klas odbędą się w poniedziałek 4 września o godzinie 18.00 w salach:

0a - sala nr 4

0b - sala nr 1

0c - sala nr 5

0i - sala nr 2

Prosimy przygotować coś do notowania, dane dziecka do uzupełnienia dokumentacji oraz około 300 zł na pakiety podręczników, krawaty szkolne itp.