• Zaproszenie na finał dzielnicowych konkursów

01.06.2017 10:33
      Dnia 8 czerwca (czwartek) o godz. 10.00 w małej sali gimnastycznej odbędzie się uroczyste podsumowanie dzielnicowych konkursów: olimpiady polonistycznej "W świecie mitów i legend" , Ursuskiej Szuflady Małolata oraz Konkursu Plastycznego "Magiczne miasta Europy - Skandynawia".
      Laureaci konkursu plastycznego: Lucyna Czubak, Emilia Rachwalska, Maja Bernatek, Staś Sypniewski, Wiktoria Krajewska, Marta Paśniczek, Małgosia Kozłowska, Zuzia Głuch, Natalia Dudek, Adam Włodarczyk.
      Zapraszamy laureatów wszystkich konkursów (w strojach galowych)
    • Olimpusek - sesja wiosenna

30.05.2017 17:36
      Wyniki wiosennej sesji Olimpuska z języka angielskiego, w którym brały udział klasy dwujęzyczne:
      Laureat z nagrodą: Paulina Wistel kl. 2i
      Laureaci: Jan Główka kl. 2i, Mateusz Wistel kl. 2i, Michał Fatalski kl. 2i, Zuzanna Świderska kl. 2i, Filip Dziwiszek kl. 2i, Wiktoria Dębska kl. 2i, Anna Skrzypkowiak kl. 2i, Krzemień Weronika kl. 3i, Murawska Maja kl. 3i, Kaczor Zofia kl. 3i.
      Gratulujemy!
    • Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego "Świetlik"

29.05.2017 19:01
      Laureatami w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych zostali:
      nagroda główna Szymon Kolanek 1D
      nagrody: Onderska Elżbieta 1i , Wojciech Fic 2C, Dorian Butryn 3i, Maja Jazgara 3D, Piotr Karnaszewski 4C, Aleksandra Główka 6F, Julia Rosińska 6E
      wyróżnienia: Emanuel Ezeasor 1D, Kinga Kowalczyk 1C, Maja Piotrowska 1i, Patryk Zabłocki 1i, Miłosz Boduch 2E, Grzegorz Mortka 2i, Adrianna Pindakiewicz 2G, Maria Szylin 2i, Mateusz Wistel 2i, Tymon Włodarczyk 2D, Emilia Biały 3H, Zuzanna Biegaj 3H, Zofia Kaczor 3i, Dawid Majek 3D, Maja Maruszewska 3B, Alicja Mazur 3D, Aleksandra Nawrot 3C, Maja Olszewska 3G, Filip Sędrowski 3H, Jan Skalski 3i, Mikołaj Strzelczyk 3A, Anna Szczepańska 3i, Maciej Wiliński 3i, Michalina Zajer 3E, Daniel Biały 4B, Lucyna Czubak 4D, Lidia Kosicka 4D, Agata Zdrojewska 4D, Jakub Paradowski 5B, Łukasz Wysocki 5B, Filip Kopyt 6G, Weronika Niemiec 6E.
      Gratulujemy!
    • Dzielnicowa Olimpiada Polonistyczna" W świecie mitów i legend"

27.04.2017 09:18
      Laureatami Dzielnicowej Olimpiady Polonistycznej "W świecie mitów i legend" zostali: I miejsce - Kornelia Jankiewicz - SP11, Aleksandra Główka - SP11, Jakub Orlański - SP2;  II miejsce - Agata Grzesik - SP14, Aleksandra Cisek - SP2; III miejsce - Aleksandra Sznajder - SP4, Jana Gałach - SP4, Marek Spychała  - SP4. Wyróżnienia otrzymali: Maria Wołoszyn - SP14, Mikołaj Janus - SP11, Kamil Kurowicki - SP11, Paweł Wiśniewski - SP2. Podczas uroczystości wręczenia nagród (w czerwcu) swoje prezentacje słowne przedstawią: K. Jankiewicz, A. Główka, J. Orlański, M. Wołoszyn

• Wyniki zimowej sesji konkursu Olimpusek

24.04.2017 21:31
       W zimowej sesji Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek z języka angielskiego tytuł laureata zdobyli: Krzemień Weronika kl. 3i, Czerwonka Zuzanna kl. 3i, Murawska Maja kl. 3i
      W zimowej sesji Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek zintegrowany tytuł laureata zdobyli: Maria Szylin kl. 2i, Watrakiewicz Maja kl. 2d, Główka Jan kl. 2i, Ślusarczyk Agnieszka kl. 2d, Chmielowska Zofia kl. 2c, Kaczor Zofia kl. 3i, Drozdowska Natalia kl. 3h, Wolski Michał kl. 3f, Bożek Mateusz kl. 3e, Gurtat Grzegorz kl. 3e, Zgorzelski Michał kl. 3f, Krzemień Weronika kl. 3i, Szostek Grzegorz kl. 3a. Gratulujemy!