• I etap Konkursu Kuratoryjnego z matematyki

12.12.2017 07:50
      W dniu 17 listopada (piątek) odbył się I etap Konkursu Kuratoryjnego z matematyki.
      Do II etapu zakwalifikowali się uczniowie:
      1. Iwanowski Paweł kl. 6e
      2. Karczyński Leon kl. 6e
      3. Brzeszkiewicz Krzysztof kl. 7a
      4. Cieślik Maciej kl. 7a
      5. Główka Aleksandra kl. 7a
      6. Kopyt Filip kl. 7a
      7. Trynkus Erwin kl. 7a
    • Wyniki szkolnego etapu konkursu krasomówczego

04.12.2017 11:15
      Dnia 30.11.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się szkolne eliminacje do XII Dzielnicowego Konkursu  Krasomówczego Studnie przeszłości
      Szkołę Podstawową nr 11 w Konkursie Dzielnicowym będą reprezentować następujący uczniowie:
      W kategorii klasy I-III
      Janus Amelia klasa IIi
      Maleszewska Maja klasa IIi
      Majek Ala klasa Ib
      Chmielewska Zofia klasa IIIc
      Główka Jan klasa IIIi
      W kategorii klasy IV - VII
      Wernicka Zuzanna klasa VIb
      Czubak Lucyna Vc
      Jaracz Barbara Vd
      Poćwierz Ola  VId
      Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!
    • Konkurs "Z łaciną na co dzień - czyli sentencje łacińskie w oryginale"

28.11.2017 16:00
      Zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w Konkursie językowym "Z łaciną na co dzień - czyli sentencje łacińskie w oryginale"
      Regulamin:
      1. Co tydzień pojawią się dwa łacińskie przysłowia i powiedzenia (w sumie będzie ich ok. 15), będą umieszczone na stronie internetowej szkoły, na stronie facebookowej „Studnie Przeszłości” oraz na gazetce na 1 piętrze szkoły.
      2. Należy nauczyć się na ich pamięć (jeśli będziecie mieć problem z wymową, proszę zwrócić się o pomoc do p. Beaty Delugi, p. Agnieszki Poszepczyńskiej lub p. Ewy Najar)
      3. Trzeba wiedzieć, co oznaczają te powiedzenia po polsku, znać autorów podanych słów i okoliczności, w jakich zostały powiedziane
      4. Wszystkie te informacje uczniowie zdobywają samodzielnie, np. przy pomocy książek lub Internetu
      5. Finał konkursu odbędzie się w lutym 2018 roku
    • Konkurs plastyczny "Waza grecka"

22.11.2017 18:37
      Zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie plastycznym "Waza grecka". Zadaniem konkursowym jest wykonanie przestrzennego modelu wazy greckiej: czarno- lub czerwonofigurowej. Można ją zrobić z gliny, tektury, papier mache, styropianu, surowców wtórnych lub innych materiałów. Wysokość wazy: od 20 do 50 cm. Podpowiedzi jak to zrobić możecie zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych poniżej oraz na stronie STUDNIE PRZESZŁOŚCI na Facebooku. Ze względu na stopień trudności pracę można wykonać indywidualnie lub w 2-osobowych zespołach. Termin oddania: 3 stycznia 2018 (jeśli ktoś chce 6 konkursową na 1 semestr) lub 30 stycznia (wtedy 6 z konkursu będzie na 2 semestr).

Jak zrobić samemu grecką wazę? Podpowiedzi szukajcie w albumie zamieszczonym poniżej. Kliknij na obrazek, aby zobaczyć więcej zdjęć.

• Świetny wynik szachistów z SP11 na Mistrzostwach Mazowsza Szkół Podstawowych

21.11.2017 18:18

więcej zdjęć TUTAJ
      Szachiści reprezentujący naszą szkołę zajęli 12 miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich! Zawody odbyły się 18 listopada 2017 r. w Wesołej pod Warszawą. Startowało 78 drużyn. Drużyna SP11 zagrała w składzie: Jan Cichecki  (kl. 7B), Michał Zgorzelski (kl. 4A), Mateusz Żmuda (kl. 4A), Łucja Zgorzelska (kl. 2C). Szczegółowe wyniki turnieju dostępne są tutaj:  http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_5044/results.html?l=pl&tb=202_