• Świąteczny konkurs plastyczny

11.12.2019 18:34
      Dzięki konkursowi na najpiekniej przyozdobione drzwi do sali w naszej szkole zapanował prawdziwie świąteczny nastrój. Sami zobaczcie! KLIK!

• Wyniki Dzielnicowego Konkursu Krasomówczego

02.12.2019 15:22

Jury w składzie: Bożena Iwaniukowicz – przewodnicząca, Janina Romanowska, Małgorzata Paśniczek; postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria klas I-III - I miejsce: Marianna Chmielowska SP 11, II miejsce: Paulina Hernik SP 11

Kategoria klas IV-VIII - I miejsce: Zuzanna Wiernicka SP 11, II miejsce: Barbara Jaracz SP 11, III miejsce: Zofia Chmielowska  SP 11, wyróżnienie: Julia Derlatka SP 381

Kategoria szkoły ponadpodstawowe - Grand Prix: Jagoda Tomaszewska LVI Liceum Ogólnokształcące  im. Rotmistrza Witolda Pileckiego Jury nominowało do występu na Koncercie Laureatów wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych oratorów. Informacja o terminie Koncertu Laureatów zostanie przekazana uczestnikom w późniejszym terminie. Serdecznie gratulujemy!

Świetlicowy konkurs plastyczny Świąteczna ozdoba na choinkę

15.11.2019 07:23
      Zapraszamy uczniów kl. 0-III do udziału w świetlicowym konkursie plastycznym Świąteczna ozdoba na choinkę. Szczegóły i regulamin poniżej.

Regulamin świetlicowego konkursu plastycznego
                  Świąteczna ozdoba na choinkę

Cele konkursu:
      - rozwijanie wyobraźni, wrażliwości estetycznej,  pobudzanie aktywności twórczej uczniów,
      - kultywowanie tradycji świątecznych,
      - stworzenie możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych.

Zasady konkursu:
      1. Konkurs plastyczny organizowany jest dla uczniów kl. 0-III.
      2. Prace zgłoszone do konkursu muszą być pracami własnoręcznie wykonanymi, zakupione nie będą oceniane. Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną pracę plastyczną.
      3. Technika wykonania prac jest dowolna. Liczy się pomysłowość, oryginalność, kreatywność, estetyka wykonania i różnorodność technik plastycznych.
      4. Rozmiary pracy powinny być dopasowane do wielkości i wytrzymałości gałązek choinki. Prace, których nie będzie można zawiesić na choince z uwagi na to, że będą zbyt wielkie i ciężkie nie będą oceniane.
      5. Oceny prac dokona komisja powołana przez organizatora konkursu.
      6. Prace konkursowe należy podpisać na dołączonej metryczce (imię i nazwisko ucznia, klasa) i dostarczyć do świetlicy szkolnej, właściwej dla danej klasy, w terminie do 2 grudnia 2019r. (wtorek), do godz. 11.00.
      7. Prace dostarczone po terminie i niepodpisane nie będą brane pod uwagę w konkursie.
      8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 11 grudnia 2019r.
      9. Prace konkursowe przechodzą na własność organizatora. Te, które spełnią  warunki konkursu będą prezentowane na choince w szkolnym holu głównym.
      10. Zgłoszenie ozdób do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich organizatorom konkursu oraz wyrażeniem zgody na wykorzystanie swoich danych osobowych przez organizatora w celu wyłonienia zwycięzcy i przyznania nagród, promocji i idei konkursu oraz rejestrację fotograficzną.
      11. Nagrodą dla uczestników konkursu w zależności od przyznanej oceny będzie dyplom, ewentualnie drobne upominki.
      12. Wszelkich dodatkowych informacji i wskazówek udziela organizator konkursu (pracownicy świetlicy)

Zgłoszenie pracy do konkursu jest równoznaczne z uznaniem przez jej autora warunków niniejszego regulaminu.

Serdecznie zapraszamy.

• Dzielnicowa Olimpiada Polonistyczna

03.11.2019 15:31

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Dzielnicowej Olimpiady Polonistycznej dla uczniów klas VI - VIII pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursus m. st. Warszawy. Tematem tegorocznej edycji są "Marzenia i dążenia młodych ludzi inspirowane literaturą". Szczegóły i regulamin w pliku poniżej.
      OLIMPIADA_polonistyczna_2020.docx
    • Dzielnicowy Konkurs Krasomówczy

25.11.2019 13:46

Zapraszamy do udziału w XIV Dzielnicowym Konkursie Krasomówczym, w tym roku pod hasłem  "Wartości mojego życia". Szczegóły i regulamin poniżej.

Regulamin  XIV Dzielnicowego Konkursu Krasomówczego

WARTOŚCI MOJEGO ŻYCIA

1. Organizator :

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Żołnierzy I Dywizji Kościuszkowskiej

ul. M. Keniga 20

tel./fax. 022 667 09 27

Dom Kultury MIŚ

ul. Traktorzystów 20

2. Cele konkursu:

a)      kształtowanie umiejętności oratorskich

b)      wdrażanie do dostrzegania wartości w życiu każdego człowieka

c)      kształtowanie postaw prozdrowotnych

d)      integracja uczniów ursuskich szkół podstawowych

e)      wdrażanie do zachowań profilaktycznych

f)doskonalenie sztuki komunikacji językowej

3. Warunki uczestnictwa:

a)      konkurs adresowany jest do uczniów ursuskich szkół podstawowych
       i klas gimnazjalnych

b)      uczniowie będą oceniani w trzech kategoriach wiekowych:

-          klasy I-III

-          klasy IV-VIII

-          szkoły ponadpodstawowe

c)      uczestnicy przygotowują wystąpienie krasomówcze na temat:

klasy:  I-III:

·          Co dla Ciebie jest w życiu najważniejsze?

Opowiedz o tym, czym kierujesz się każdego dnia.

klasy : IV-VIII i szkoły ponadpodstawowe:

·        Jak pokazałbyś/pokazałabyś piękno świata ludziom uzależnionym ?

Przekonaj, że nie warto ulegać nałogom.

4.      Niezależne jury oceni oryginalność i pamięciowe opanowanie oracji, swobodę posługiwania się barwnym językiem, umiejętność zaciekawienia słuchaczy.

5.      Czas prezentacji – 2-4 minuty.

6.      Czas i miejsce konkursu:

Dom Kultury Miś

ul. Traktorzystów 20

28 listopada 2019 r. godz. 10.00

7.      Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy.

8.      Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą do dnia 21 listopada 2019  r.  w Szkole Podstawowej nr 11 w Warszawie, ul. M. Keniga 20.

Podając dane osobowe uczestnik wyraża zgodę na ich wykorzystanie na potrzeby konkursu.

O uroczystym zakończeniu konkursu organizatorzy powiadomią laureatów w późniejszym terminie.

W imieniu organizatorów:

Jolanta Dobrzyńska