• Świetlicowy konkurs plastyczny Świąteczna ozdoba na choinkę

• 15.11.2019 07:23
      • Zapraszamy uczniów kl. 0-III do udziału w świetlicowym konkursie plastycznym Świąteczna ozdoba na choinkę. Szczegóły i regulamin poniżej.

• Regulamin świetlicowego konkursu plastycznego
                    Świąteczna ozdoba na choinkę

Cele konkursu:
        - rozwijanie wyobraźni, wrażliwości estetycznej,  pobudzanie aktywności twórczej uczniów,
        - kultywowanie tradycji świątecznych,
        - stworzenie możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych.

Zasady konkursu:
        1. Konkurs plastyczny organizowany jest dla uczniów kl. 0-III.
        2. Prace zgłoszone do konkursu muszą być pracami własnoręcznie wykonanymi, zakupione nie będą oceniane. Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną pracę plastyczną.
        3. Technika wykonania prac jest dowolna. Liczy się pomysłowość, oryginalność, kreatywność, estetyka wykonania i różnorodność technik plastycznych.
        4. Rozmiary pracy powinny być dopasowane do wielkości i wytrzymałości gałązek choinki. Prace, których nie będzie można zawiesić na choince z uwagi na to, że będą zbyt wielkie i ciężkie nie będą oceniane.
        5. Oceny prac dokona komisja powołana przez organizatora konkursu.
        6. Prace konkursowe należy podpisać na dołączonej metryczce (imię i nazwisko ucznia, klasa) i dostarczyć do świetlicy szkolnej, właściwej dla danej klasy, w terminie do 2 grudnia 2019r. (wtorek), do godz. 11.00.
        7. Prace dostarczone po terminie i niepodpisane nie będą brane pod uwagę w konkursie.
        8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 11 grudnia 2019r.
        9. Prace konkursowe przechodzą na własność organizatora. Te, które spełnią  warunki konkursu będą prezentowane na choince w szkolnym holu głównym.
        10. Zgłoszenie ozdób do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich organizatorom konkursu oraz wyrażeniem zgody na wykorzystanie swoich danych osobowych przez organizatora w celu wyłonienia zwycięzcy i przyznania nagród, promocji i idei konkursu oraz rejestrację fotograficzną.
        11. Nagrodą dla uczestników konkursu w zależności od przyznanej oceny będzie dyplom, ewentualnie drobne upominki.
        12. Wszelkich dodatkowych informacji i wskazówek udziela organizator konkursu (pracownicy świetlicy)

Zgłoszenie pracy do konkursu jest równoznaczne z uznaniem przez jej autora warunków niniejszego regulaminu.

Serdecznie zapraszamy.