VIII Dzielnicowa Olimpiada Uczniów Klas Drugich „Bezpiecznie na drodze”

29.05.2013 14:54

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 11 w składzie: Adrianna Krawczyk, Filip Tausiewicz, Filip Basiński oraz Adam Piotrowski zwyciężyła w tegorocznej - VIII edycji Dzielnicowej Olimpiady o Ruchu Drogowym „Bezpiecznie na drodze".

Archidiecezjalny Konkurs Santo Subito

22.05.2013 22:20
      W roku szkolnym 2012/2013 w Archidiecezji Warszawskiej została przeprowadzona II EDYCJA Archidiecezjalnego Konkursu Santo Subito o błogosławionym Janie Pawle II.
      Agata Fusiarz z klasy VIc otrzymała wyróżnienie na etapie dekanalnym a Wiktoria Niedźwiedź z klasy VIa została finalistką konkursu. Gratulujemy!

W roku szkolnym 2012/2013 w Archidiecezji Warszawskiej zostanła przeprowadzona II EDYCJA Archidiecezjalnego Konkursu Santo subito o błogosławionym Janie Pawle II.

PATRONAT NAD KONKURSEM OBJĘLI:

JEGO EMINENCJA KAZIMIERZ KARDYNAŁ NYCZ
      ARCYBISKUP METROPOLITA WARSZAWSKI

PAN KAROL SEMIK
      MAZOWIECKI KURATOR OŚWIATY

Organizatorami Konkursu są:
      Wydział Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży
      Kurii Metropolitalnej Warszawskiej
      Centrum Myśli Jana Pawła II

Współorganizatorami Konkursu są:
      doradcy metodyczni nauczania religii m.st. Warszawy
      zespół nauczycieli religii - katechetów

VII Szachowe Mistrzostwa Ursusa Przedszkolaków

16.05.2013 20:57
      Drużyna naszych młodych szachistów w składzie: Aleksander Trocyk, Stanisław Kozłowski, Bogumił Kowalczyk, Kinga Pszczoła i Kalina Zając zajęła 2 miejsce w VII Szachowych Mistrzostwach Ursusa Przedszkolaków.
    • Finał XXII Konkursu MOJA ZABAWKA

16.05.2013 20:35

15 maja odył się finał konkursu "Moja Zabawka" organizowanego przez MDK Ochota. Nagrodę w konkursie zdobyła praca Allicji Kraśniewicz, a praca Wiktorii Niedźwiedź została wyróżniona. Laureatkom gratulujemy!

Konkurs Varsavianistyczny: WARSZAWA. LUBIĘ TO! - drugi etap.

15.05.2013 16:16
      Do drugiego etapu Konkursu Varsavianistycznego: WARSZAWA. LUBIĘ TO! zakwalifikowały się dwie drużyny z naszej szkoły - po jednym z klas 1-3 i 4-6. W II etapie, który odbędzie się 6 czerwca,  zespoły będą oprowadzać wolontariuszy po Starym i Nowym Mieście i przedstawiać wybrane obiekty znajdujące się na trasie spaceru. Więcej informacji można znaleźć na stronie WCiES.

• ul. Keniga 20