Turniej Mitologiczny - WYNIKI

30.03.2014 19:13
      Oto wyniki Turnieju Mitologicznego dla klas piątych:
      I miejsce - Drużyna Artemidy klasa VF - 134 punkty
      II miejsce - Drużyna Afrodyty klasa Vd - 128 punktów
      III miejsce - Drużyna Posejdona klasa VE - 127 punktów
      Zapraszamy też do obejrzenia galerii zdjęć i relacji video.

Konkurs plastyczno-rosyjski

27.03.2014 08:45
      Zapraszamy do udziału w konkursie plastyczno-rosyjskim. Klasy 4: Ilustracja do dowolnej, znanej bajki rosyjskiej – kredki, flamastry, farby, format A4. Klasy 5: Matrioszka – w formie przestrzennej lalki, kukiełki, postaci (np. na butelce) z gliny, plasteliny, masy papierowej lub solnej, lub innych dowolnych materiałów, wysokość ok. 15-20 cm (do postawienia). Klasy 6: Collage/wyklejanka z dowolnych materiałów (papier, folia, bibuła, tkanina itp.) przedstawiająca cerkiew prawosławną. Format A4 – A3. Prace oddajemy do dnia 23 kwietnia, do p. Aliny Banaszek lub p. Agnieszki Poszepczyńskiej.

XIII FESTIWAL DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ "ASTERIADA".

26.03.2014 20:00
      W XIII festiwalu "Asteriada" chór SP 11 i zespół Wiolinki uzyskały wyróżnienia a Julia Rosińska z klasy 3e zajęła III miejsce. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia ich występu TUTAJ

Kolejny sukces historyków z Jedenastki

25.03.2014 13:50
      19 III odbył się II etap XI Dzielnicowej Olimpiady Historycznej.mDo finału zakwalifikowało się aż 8 reprezentantów naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs Varsavianistyczny - Warszawa. Lubię to!

24.03.2014 20:57
      Dnia 24.03.2014 r . zakończył się I etap Konkursu Varsavianistycznego nt. Primus Inter Pares, czyli patroni warszawskich obiektów zasłużeni w Powstaniu. W szkolnych eliminacjach wzięło udział 6 (sześć) zespołów z klas: Vc, IVc, VIe. Jury w składzie: Przewodnicząca: pani dyrektor Urszula Wichowska, Członkowie: p. Jolanta Dobrzyńska, p. Renata Talarek, zadecydowało, że prace następujących zespołów  wezmą udział w  kolejnym etapie Konkursu: Zespół z klasy Vc w składzie: Marta Paśnicka, Patrycja Osuch, Aleksandra Wołek, Dominika Zabrotowicz. Zespół z klasy VIe w składzie: Michał Melon, Jasin Sbai, Said Sbai. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia !

• ul. Keniga 20