Podsumowanie konkursów kuratoryjnych na Politechnice

05.06.2014 19:39
      W dniu 22.maja 2014r. w auli  Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, przy  ul. Koszykowej 75 odbyło się podsumowanie przedmiotowych Konkursów Kuratoryjnych. Po zasłużone laury zgłosili się laureaci z przyrody - Maria Sobol z klasy V e oraz Fryderyk Kuźma uczeń klasy VI d. W spotkaniu uczestniczyli również zaproszeni goście z Kuratorium Oświaty i Wychowania oraz głównego organizatora - warszawskiego oddziału MSCDN,  a także rodzice i nauczyciele, bardzo dumni ze swoich pociech. Uroczystość uświetniło wystąpienie znanego dziennikarza telewizyjnego - Radka Brzózki, twórcy naukowego programu "Jak to działa?".

Konkurs "Mądra główka"

03.06.2014 21:15
      Wyniki konkursu "Mądra główka" dla klas III
      Miejsce I - Ireneusz Butryn (IIIg), Filip Kopyt (IIIc), miejsce II - Krzysztof Brzeszkiewicz (IIIg), Jan Gąsieniec (IIIg), miejsce III - Aleksandra Glówka (IIIf), Hubert Truniarz (IIId), wyróżnienia - Erwin Trynkus (IIIb), Maja Bartczak (IIId), Oliwia Bandera (IIIg), Hanna Maksim (IIIg).
      Wyniki konkursu "Mądra główka" dla klas II
      miejsce I - Łukasz Kościelski (IIf), miejsce II - Ola Krzysiak (IIe), miejsce III - Karolina Sokół i Ola Maruszczyk (IIe), wyróżnienia - Paweł Iwanowski (IIa), Łukasz Wysocki (IIb).
      Gratulujemy!

Wyniki Dzielnicowej Olimpiady Przyrodniczej "Las - skarbiec człowieka i przyrody"

28.05.2014 21:21
      W dniu 15 maja 2014r., odbył się III etap VIII Dzielnicowej Olimpiady Przyrodniczej - "Las - skarbiec człowieka i przyrody". Olimpiadę wygrał Jan Domińczak z naszej szkoły. Drugie miejsce zajął Michał Longa. Ponadto wyróżnienie w tym konkursie otrzymał Michał Karandys.
      GRATULUJEMY!
    • Wyniki Dzielnicowej Olimpiady matematycznej "Potyczki z Pitagorasem"

28.05.2014 17:34
      W dniu 9 maja 2014r., odbył się III etap VIII Dzielnicowej Olimpiady Matematycznej- "Potyczki z Pitagorasem". Olimpiadę wygrała Jowita Drozdowicz z naszej szkoły (kl. VIb). Jowita zdobyła I miejsce i otrzymała tytuł laureata. Ponadto trzech naszych uczniów otrzymało wyróżnienia w tym konkursie:
      Fryderyk Kuźma - kl. VId
      Jasin Sbai - kl. VIe
      Mariusz Żelaśkiewicz - kl. VIa
      GRATULUJEMY!

Wyniki Konkursu Varsavianistycznego 2014 r. Powstanie Warszawskie!

21.05.2014 22:47
      Dnia 15.05.2014 r. w Warszawie już po raz II została rozgrana gra miejska w ramach Warszawskiego Konkursu Varsavianistycznego . Tematyka rozgrywek w tym roku była bardzo trudna, gdyż dotyczyła Powstania Warszawskiego, a dokładniej: Przebicia do Śródmieścia batalionu ,,Zośka”. Laureatami konkursu zostały dwie drużyny z Naszej 11 w prezentowanym poniżej składzie! Serdecznie gratulujemy! Mamy dwa Pierwsze miejsca! Rywalizacja podczas rozgrywek była dość trudna, gdyż musieliśmy pokonać 16 pozostałych drużyn z całej Warszawy!
      Dnia 21.05. 2014r. nastąpi wręczenie nagród w Warszawskim Centrum  Innowacji Edukacyjno – Społecznych i Szkoleń przy ul. Starej w Warszawie .

Do II etapu z naszej szkoły zakwalifikowały się dwa zespoły w składzie:

Klasa VC

1. Patrycja Osuch