Świetlicowy konkurs plastyczny OZDOBA CHOINKOWA

19.11.2014 19:40
      ŚWIETLICA SZKOLNA ZAPRASZA DZIECI Z KLAS „0”, I, II i III DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM „OZDOBA CHOINKOWA 2014”.
      Ozdoby muszą spełniać podstawowy warunek: dać się zawiesić na choince.
      Prace z metryczkami (imię, nazwisko, klasa) prosimy składać do dnia 5 grudnia 2014 r. w świetlicy klas "0" oraz klas I-III. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w dniu 18 grudnia 2014 r. TECHNIKA PRACY: DOWOLNA Regulamin dostępny poniżej.

Warszawa, 17 listopada 2014 r.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

pt. „OZDOBA CHOINKOWA 2014”

Organizator konkursu: Świetlica szkolna

Cele:

• Rozwijanie fantazji i wyobraźni plastycznej dzieci.
      • Kultywowanie tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.
      • Rozwijanie  wyobraźni  przestrzennej.
      • Prezentacja  i  popularyzacja twórczości plastycznej dzieci.

Zasady uczestnictwa:

• Uczestnikami konkursu mogą być dzieci z klas „0”,  I,  II i III naszej  szkoły.
      • Każdy uczestnik konkursu przygotowuje własnoręcznie, według własnego pomysłu ozdobę choinkową.
      • W przypadku młodszych dzieci dopuszczalna jest (niewielka!) pomoc opiekuna na zasadzie wspólnej pracy i zabawy oraz miło spędzonego czasu z dzieckiem.
      • Technika wykonania prac jest dowolna.
      • Każda ozdoba musi spełniać podstawowy warunek : dać się zawiesić na choince.
      • Do wykonanej ozdoby należy dołączyć metryczkę zawierającą imię i nazwisko dziecka oraz klasę.
      • Prace  należy  składać w świetlicy klas  "0" oraz klas I-III.
      • Termin składania prac upływa z dniem 5 grudnia 2014 r.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz nagrody:

• Spośród prac zgłoszonych na konkurs Jury wybierze najlepiej ocenione prace ,w czterech kategoriach wiekowych: klas „0” , klas I,  klas II  i klas  III, przyznając zwycięzcom nagrody i wyróżnienia.
      • Ocenie podlegać będą: oryginalność,  ciekawy pomysł, staranność wykonania oraz ogólne wrażenie estetyczne.
      • Każdy uczestnik konkursu otrzyma pamiątkowy dyplom.
      • Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród oraz dyplomów odbędzie się  18 grudnia 2014 r.
      • Prace konkursowe będą wykorzystane do ozdobienia naszej szkolnej choinki w holu głównym szkoły.
      • Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo publikowania zdjęć prac na stronie internetowej  naszej szkoły. Prace konkursowe można odbierać w terminie od 15 do  16stycznia 2014 r., przy czym prace nieodebrane przechodzą na własność organizatora.

DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE!

IX Szkolny Konkurs Krasomówczy

19.11.2014 19:15
      Dnia 18.11. 2014 r. w naszej szkole odbyło się  przesłuchanie uczestników  IX Szkolnego Konkursu Krasomówczego. Jury w składzie: Magdalena Sirak – Kwiatkowska,  – przewodnicząca, Jolanta Dobrzyńska oraz Renata Talarek zadecydowało, że w  IX Dzielnicowym Konkursie Szkołę Podstawową nr 11 będą reprezentować następujący oratorzy: Kategoria klasy I-III: Weronika Krzemień kl. I i, Antonina Białek kl. II f, Zuzanna Wiernicka kl. III b. Kategoria Klasy IV- VI: Aleksandra Główka kl. IV f, Iga Wiak kl. V b, Maria Sobol kl. VI e, Małgorzata Mortka kl. VI d, Jagoda Tomaszewska kl. VI f. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!
    • Wyniki konkursu Halloween

03.11.2014 15:13

W piątkowym konkursie na najciekawszy strój nagrodzone zostały następujące osoby: miejsce I - Oliwia Bandera i Ewelina Grosfeld, miejsce II - Zuzia Siwik, miejsce III - Ania Szklarczyk i Zosia Kochańska. Gratulujemy!

Konkurs TARCZA RYCERSKA

03.11.2014 10:46
      Konkurs przeznaczony jest dla klas 4-6. Należy zaprojektować i wykonać tarczę z wymyślonym przez siebie herbem rycerskim lub innymi średniowiecznymi wzorami. Tarcza ma być wykonana z tektury, sklejki lub innego materiału w taki sposób, by dało się ją trzymać jedną ręką. Tarczę malujemy farbami lub naklejamy ozdoby z papieru. Wielkość tarczy ok. 50x50 cm (lub zbliżona). Prace oddajemy do dnia 12 stycznia 2015 roku, do p. Agnieszki Poszepczyńskiej.

• Średniowieczne Halloween

27.10.2014 22:29
      Zapraszamy do zabawy i konkursu ŚREDNIOWIECZNE HALLOWEEN. Zabawa polega na wykonaniu kostiumu związanego ze Średniowieczem i zaprezentowaniu się w nim na Paradzie Średniowiecznych Postaci i Stworów (mogą być: czarownica, średniowieczna dama, rycerz, kat, smok, bazyliszek, Robin Hood, król i królowa itp.). Parada odbędzie się 31.10. na długiej przerwie po 4 lekcji, na małej sali gimnastycznej. Najciekawsze średniowieczne kostiumy zostaną nagrodzone!!!

• ul. Keniga 20