Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Warszawie

 

Nawigacja

 • Harmonogram zakończenia roku szkolnego

  23 CZERWCA 2017

  KLASY I GODZ. 8.30 HALA SPORTOWA

  KLASY II GODZ. 9.30 HALA SPORTOWA

  KLASY III GODZ. 10.30 HALA SPORTOWA

  KLASY IV GODZ. 8.30 SALA GIMNASTYCZNA

  KLASY V GODZ. 10.00 SALA GIMNASTYCZNA

  KLASY VI GODZ. 11.30 SALA GIMNASTYCZNA

 • Spotkanie zapoznawcze przyszłej klasy I i

  Na prośbę rodziców odbędzie się spotkanie zapoznawcze uczniów zakwalifikowanych do klasy dwujęzycznej z wychowawczynią Panią Edytą Wernicką.  Odbędzie się ono we wtorek 20.06.2017r. o godzinie 11.00. Potrwa godzinę.

  Spotykamy się przy wejściu od strony hali skąd Pani Edyta zabierze dzieci.

  Odbiór pociech w tym samym miejscu o godzinie 12.00.

  Spotkanie jest nieobowiązkowe.

  Edyta Wernicka

 • EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY UCZNIÓW, KTÓRZY ZDALI EGZAMIN TEORETYCZNY NA KARTĘ ROWEROWĄ NA EGZAMIN PRAKTYCZNY, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 20 CZERWCA 2017 NA BOISKU SZKOLNYM. W TYM DNIU UCZNIOWIE MAJĄ LEKCJE I NA EGZAMIN ZGŁASZAJĄ SIĘ WEDŁUG GRAFIKU-
  8,30- 4A i 5A (1 osoba)
  9,30- 4B
  10,30- 4C i5C (1 osoba)
  11,30- 4D i 6F (1 osoba)
  12,30- 4e
  EGZAMIN DZIECI ZDAJĄ NA WŁASNYM, SPRAWNYM ROWERZE ,EWENTUALNIE POŻYCZAJĄ OD KOLEGÓW.

 • Nasza szkoła z tytułem "Varsavianistycznej szkoły"!

   W dniu 12 czerwca 2017 r. w Urzędzie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów "Varsavianistycznej Szkoły". Miło nam poinformować, iż nasza szkoła znalazła się w gronie placówek, które mogą szczycić się tym tytułem przez kolejne dwa lata. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie i pomoc w zdobywaniu wyróżnienia.

 • Ważne! Budżet w twoich rękach!

 • Piknik "Bezpieczne wakacje z Parą Prezydencką"

  W poniedziałek 12 czerwca  klasa IVa wraz z wychowawczynią i p. dyrektor Marią Pietrusińską wybrała się do Ogrodów Pałacu Prezydenckiego, gdzie odbył  się piknik „Bezpieczne wakacje z Parą Prezydencką”.  Podczas spotkania dzieci uczestniczyły  w zajęciach przygotowanych przez służby i formacje ratownicze,  zapoznały się z zasadami bezpiecznego zachowania i reagowania w sytuacjach zagrożenia, a także miały okazję spotkać się z Parą Prezydencką.  Uczniowie poznali sposoby udzielania pierwszej pomocy, postępowania ze zwierzętami, czy reagowania przeciwpożarowego. Odbył się także pokaz tresury psów Żandarmerii Wojskowej.  Ciekawymi  atrakcjami były pokazy robota pirotechnicznego i  lądowanie śmigłowca lotniczego pogotowia ratunkowego. Wszyscy wrócili do szkoły uśmiechnięci i przygotowani na spędzenie bezpiecznych wakacji.

 • Wolontariat - pomagamy zwierzakom w Falenicy

  10 czerwca 2017 wolontariusze z naszej szkoły  po raz ostatni w tym roku szkolnym odwiedzili schronisko dla zwierząt w Warszawie Falenicy.

 • "Łódź filmowa" - zdjęcia z wycieczki

  Co ostatnio słychać w  Łodzi sprawdziła klasa 4a. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wycieczki "Łódź filmowa" KLIK!

 • Zapisy na akcję "Lato w mieście"

  Karta uczestnika w pliku do pobrania

  Karta_uczestnika_Lato_w_miescie_2017.docx

  Strona informacyjna akcji: http://www.lato.warszawa.pl/lato.html

 • Laureatki konkursu ortograficznego na szczeblu Warszawskim

  Laureatki XIV Konkursu Ortograficznego "Z ortografią za pan brat" dla uczniów klas trzecich m. st. Warszawy

 • Zapisy do świetlicy szkolnej na rok 2017/2018

  Świetlica szkolna informuje, że rodzice i opiekunowie dzieci, które będą korzystały z opieki w świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2017/2018 zobowiązani są do złożenia wypełnionej karty zgłoszenia do świetlicy  najpóźniej do dnia 14 czerwca 2017 r. Druk można pobrać ze strony internetowej szkoły (zakładka Świetlica), sekretariatu lub ze świetlicy.Prosimy rodziców i opiekunów o zapoznanie się z regulaminem i obowiązującymi procedurami w świetlicy szkolnej (zakładka Świetlica). Lista dzieci przyjętych do świetlicy na rok szkolny 2017/2018 będzie wywieszona obok sekretariatu dnia 21 czerwca 2017.

 • Nabór do klas matematycznych

   W roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła planuje uruchomienie klas VII, które będą pracowały w oparciu o autorski program nauczania matematyki. Autorem programu jest dr hab. Wojciech Guzicki, matematyk, wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego oraz nauczyciel matematyki w kilku szkołach. To właśnie dzięki jego pracy i wsparciu uczniowie gimnazjów im. S. Staszica, czy Przymierza Rodzin, osiągają doskonałe wyniki w matematyce. Teraz autorski program p. Guzickiego będzie realizowany również w naszej szkole. 

  Do jakich uczniów skierowany jest program? Dr hab. Guzicki przekonuje, że do młodzieży uzdolnionej matematycznie, ale nie tylko, gdyż matematyka przede wszystkim uczy logicznego i rozsądnego myślenia, a to przydaje się w wielu dziedzinach życia. Również tych, które z pozoru z matematyką nie są związane. Wszystkie osoby chętne do nauki w takiej klasie zachęcamy do zgłaszania się w sekretariacie szkoły lub do wychowawców.

 • Test kompetencji językowych

  W dniu 6 czerwca (wtorek) odbędzie się w naszej szkole test kompetencji językowych z języka angielskiego. Zapraszamy uczniów, którzy zdecydowali się przystąpić do tego testu w godz. 9.00-10.30 do sal 30, 31 lub 32 (przyjdźcie 10 min. wcześniej). Życzymy powodzenia! 

 • Zebranie informacyjne w sprawie kolonii szkolnych

  Zebranie informacyjne dla rodziców dzieci wyjeżdżających  na kolonie szkolne do Krainy nad Tanwią odbędzie się 5 czerwca 2017 o godz. 17:30 na stołówce szkolnej. 

 • Zaproszenie na finał dzielnicowych konkursów

  Dnia 8 czerwca (czwartek) o godz. 10.00 w małej sali gimnastycznej odbędzie się uroczyste podsumowanie dzielnicowych konkursów: olimpiady polonistycznej "W świecie mitów i legend" , Ursuskiej Szuflady Małolata oraz Konkursu Plastycznego "Magiczne miasta Europy - Skandynawia".
  Laureaci konkursu plastycznego: Lucyna Czubak, Emilia Rachwalska, Maja Bernatek, Staś Sypniewski, Wiktoria Krajewska, Marta Paśniczek, Małgosia Kozłowska, Zuzia Głuch, Natalia Dudek, Adam Włodarczyk.
  Zapraszamy laureatów wszystkich konkursów (w strojach galowych).

 • Koncert Laureatów festiwalu "Zaufaj Panu" - zdjęcia

  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z niedzielnego Koncertu Laureatów festiwalu "Zaufaj Panu" - KLIK!

 • Festiwal Zaufaj Panu - podziękowania

  Pragniemy gorąco podziękować wszystkim darczyńcom VIII Warszawskiego Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej „Zaufaj Panu” za dobre serce, wrażliwą duszę, która przyczynia się do czynienia dobra. Dzięki Państwa wsparciu i życzliwości możemy wspólnie realizować to wydarzenie, które mamy nadzieję, przynosi wiele dobrego, niesie dobre wartości. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację festiwalu. Serdecznie Państwu dziękujemy za bezinteresowną pomoc, życzliwość, dobre serce i poświęcenie wolnego czasu dla budowania więzi społecznych i szerzenia wyższych wartości. Do zobaczenia za rok!  Pełną listę naszych dobroczyńców można znaleźć w zakładce Festiwal Zaufaj Panu.

 • Olimpusek - sesja wiosenna

  Wyniki wiosennej sesji Olimpuska z języka angielskiego, w którym brały udział klasy dwujęzyczne:
  Laureat z nagrodą: Paulina Wistel kl. 2i
  Laureaci: Jan Główka kl. 2i, Mateusz Wistel kl. 2i, Michał Fatalski kl. 2i, Zuzanna Świderska kl. 2i, Filip Dziwiszek kl. 2i, Wiktoria Dębska kl. 2i, Anna Skrzypkowiak kl. 2i, Krzemień Weronika kl. 3i, Murawska Maja kl. 3i, Kaczor Zofia kl. 3i.
  Gratulujemy!

 • Zobacz jak świętowaliśmy!

     

   Tegoroczne Święto Szkoły i sobotni festyn już za nami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z obu wydarzeń i zapraszamy za rok! Święto  Szkoły KLIK!  Festyn szkolny KLIK!

 • Zielona szkoła w Żabince koło Giżycka

  Ubiegły tydzień klasy 4a i 4b spędziły aktywnie w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego udanego wyjazdu: KLIK1! KLIK2! 

strona: