Szkoła Podstawowa nr 11 im. Żołnierzy I Dywizji Kościuszkowskiej w Warszawie

 

Nawigacja

 • Mazowieccy stypendyści

  Mazowieccy stypendyści - Obrazek 1

  Jest nam miło poinformować, że troje uczniów naszej szkoły zostało stypendystami w programie Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka. Stypendia Marszałka województwa mazowieckiego otrzymali Ola Główka, Erwin Trynkus i Filip Kopyt. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 • Zaproszenie na film o Irenie Sendlerowej
  Zaproszenie na film o Irenie Sendlerowej - Obrazek 1

  Towarzystwo Przyjaciół Warszawy Oddzial Ochota i Burmistrz Dzielnicy Ochota z okazji Roku Ireny Sendlerowej zapraszają na pokaz filmu oraz spotkanie z jego producentem i założycielem Fundacji Mam Marzenie, Piotrem Piwowarczykiem: W IMIĘ ICH MATEK. Historia Ireny Sendlerowej sobota 20 października, godzina 16:00, pawilon "Pod Okiem", ul. Grojecka 79. WSTĘP WOLNY! 

 • Wyniki szkolnego etapu konkursu krasomówczego

  Wyniki szkolnego etapu konkursu krasomówczego - Obrazek 1Dnia 15 października 2018r. odbył się I etap Konkursu Krasomówczego realizowanego w ramach szkolnego projektu 100 na 100 dla NIEPODLEGŁOŚCI. Uczniowie naszej szkoły prezentowali przygotowane oracje na jeden z wybranych tematów: Co to znaczy kochać Ojczyznę…? (kl. I-III); Oracja prezentująca sylwetki wybitnych Polaków związanych z dążeniami wolnościowymi i walką o niepodległość Ojczyzny (kl. IV-VIII). Jury oceniało oryginalność i pamięciowe opanowanie oracji, swobodę posługiwania się barwnym językiem, a także umiejętność zaciekawienia słuchaczy. Do II etapu konkursu zakwalifikowały się: Ada Paśniczek 2i, Maja Maleszewska 3i, Amelia Janus 3i, Zofia Chmielowska 4c, Barbara Jaracz de Czartoszewska 6d, Lucyna Czubak 6c, Małgorzata Konowrocka 6c, Zuzanna Wiernicka 7i, Marta Paśniczek 7i. Serdecznie gratulujemy!Życzymy powodzenia podczas II etapu konkursu, który odbędzie się 17 października 2018r. w Domu Kultury MIŚ. Trzymamy kciuki! 
  Organizatorzy: Magda Kwiatkowska, Jolanta Dobrzyńska, Renata Talarek, Jadwiga Winiarz.

 • Dzień Edukacji Narodowej 2018

  Dzień Edukacji Narodowej 2018 - Obrazek 1

  Wszystkim pracownikom oświaty życzymy dużo usmiechu i zasłużonego relaksu :)

 • Konkurs dla klas II i III "Rymowanki o Naszym Kraju"

  Konkurs dla klas II i III "Rymowanki o Naszym Kraju" - Obrazek 1Zapraszamy uczniów klas II i III do udziału w konkursie "Rymowanki o Naszym Kraju", organizowanym w ramach projektu szkolnego "Polska Niepodległa 1918-2018 100 Lat Niepodległości". Rymowanki o długości od 2 do 8 wersów należy wysyłać na adres sp11warszawa@gmail.com (lub zgłaszać się do wychowawcy). Mail powinien również zawierać imię i nazwisko autora i klasę. Termin zgłoszeń upływa 5 listopada. Najlepsze rymowanki zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły. Liczymy na samodzielność i kreatywność uczestników!

 • Konkurs "Mapa miejsc pamięci mojej małej Ojczyzny"

  Konkurs "Mapa miejsc pamięci mojej małej Ojczyzny" - Obrazek 1Na mapie Ursusa  (wydrukowanej z Internetu lub innej np. narysowanej własnoręcznie) w odpowiednich miejscach nanieś za pomocą znaków punktowych miejsca pamięci, które są jednocześnie  głazami narzutowymi (eratykami). Każdy z głazów opisz – rodzaj skały, jego wielkość, miejsce, gdzie się znajduje oraz podaj informację komu bądź czemu jest poświęcony. Każdy z głazów sfotografuj, a zdjęcie dołącz do mapy. Mapa powinna mieć legendę, więc ją wykonaj. Dodatkowe punkty będą doliczone, jeśli mapa będzie opatrzona w skalę. Dołącz informację o źródłach wiedzy (np. adresach stron internetowych, tytułach wydawnictw), z których korzystałeś. Pracę oddaj w terminie do 30 listopada 2018 do p. Urszuli Wichowskiej (sala nr 15 lub pokój zastępców, w razie problemów swojemu wychowawcy). Zapraszamy do udziału, więcej szczegółów poniżej!

   

 • Szkolny konkurs literacki "Nasza Niepodległa"

  Szkolny konkurs literacki "Nasza Niepodległa" - Obrazek 1Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie literackim, którego tematyka koncentruje się wokół Naszej Ojczyzny oraz wydarzeń związanych z obchodami 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Konkurs skierowany jest do uczennic i uczniów klas I- VIII  Szkoły Podstawowej nr 11 w Warszawie. Uczestnicy konkursu piszą pracę na jeden z poniższych tematów: 1. Kiedy myślę Ojczyzna… 2.Postać historyczna związana z odzyskaniem przez Polskę niepodległości jako wzór osoby godnej naśladowania. 3.Czy bycie patriotą w dobie SMS- ów jest trendy? 4.Baśniowy kraj – Polska.  Termin składania prac konkursowych: 22 października 2018 r. Szczegółowe informacje i regulamin konkursu można znaleźć poniżej.

 • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole

  Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole - Obrazek 1W piątek 28 września  po raz kolejny świętowaliśmy w naszej szkole  Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Tego dnia młodsi uczniowie  sprawdzali znajomość tabliczki mnożenia wśrod swoich starszych kolegów, nauczycieli a nawet rodziców. Delegacja uczniów wybrała się też do ursuskiego ratusza. Wladze gminy również zasłużyły na odznakę eksperta tabliczki mnożenia! Relacje z tego wyjatkowego dnia w formie komiksu można obejrzec pod adresem: http://www.toondoo.com/ViewBook.toon?bookid=702443

 • XIII Szkolny Konkurs Krasomówczy "100 na 100 dla Niepodległej".

  XIII Szkolny Konkurs Krasomówczy "100 na 100 dla Niepodległej". - Obrazek 115 października zapraszamy do udziału w XIII Szkolnym Konkursie Krasomówczym. W tym roku szkolnym konkurs realizowany jest w ramach projektu "100 na 100 dla Niepodległej". 

  Adresowany jest do uczniów Szkoły Podstawowej nr 11 w dwóch kategoriach: klasy I – III i klasy IV – VIII. Uczestnicy przygotowują orację na jeden z tematów:

  KLASY I-III Co to znaczy kochać Ojczyznę…?

  KLASY IV-VIII Oracja prezentująca sylwetki wybitnych Polaków związanych
  z dążeniami wolnościowymi i walką o niepodległość Ojczyzny.
  Szczegółowe informacje i regulamin konkursu moż na znaleźć poniżej.

 • MUZYCZNA JESIEŃ 2018

  MUZYCZNA JESIEŃ 2018 - Obrazek 1

  W dniach 13 i 16 listopada 2018 roku odbędzie się VIII Mazowiecki Festiwal Piosenki z Dobrym Tekstem "Muzyczna Jesień". Warunkiem uczestnictwa w festiwalu jest nadesłanie e-mailem, faxem lub pocztą do dnia 31.10.2018r. wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia. Serdecznie zapraszamy! Szczegółowe informacje, regulamin i karta zgloszenia znadują się w zakładce MUZYCZNA JESIEŃ 2018 

 • Ursus dla Niepodległej

  Ursus dla Niepodległej - Obrazek 1

  W setną rocznicę odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny, szkoły i przedszkola z Dzielnicy Ursus, w dniu 22 września 2018r. organizują festiwal oświatowy pod hasłem „Ursus dla Niepodległej”. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przemarszu oraz atrakcjach przygotowanych dla Państwa przez dzieci i młodzież do parku Hassów.

 • Zajęcia szachowe w szkole

  Zajęcia szachowe w szkole - Obrazek 1

  Informacje o zajęciach szachowych w szkole oraz deklarację uczestnictwa mozna znaleźć w zakładce Szachy 

 • Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019

  Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 - Obrazek 1

  W DNIU 3 WRZEŚNIA 2018r (mała sala gimnastyczna)

  godz. 08.00 klasy VIII   godz. 08.30 klasy VII

  godz. 09.00 klasy VI     godz. 09.30 klasy V

  godz. 10.00 klasy IV     godz. 10.30 klasy III

  godz. 11.00 klasy II       godz. 11.30 klasy I

 • Informacja o zebraniach z rodzicami

  Informacja o zebraniach z rodzicami - Obrazek 1W dniu 3 września odbędą się zebrania z rodzicami klas:

  „0”, I, IV i VII o godz. 18.00

  Uwaga wyjątek:

  -zebranie klasy I b odbędzie się o godz. 19.00

  -zebranie klasy IVi odbędzie się w dniu 04.09.18r. o godz. 18.00

  Informacja o zebraniach pozostałych klas zostanie podana przez wychowawców w dniu rozpoczęcia roku szkolnego.

 • Świetlica - informacja o zebraniu

   

  Świetlica - informacja o zebraniu - Obrazek 1W  dniu 3 września 2018r. o godz. 17.30 na stołówce szkolnej odbędzie się zebranie z kierownikiem świetlicy dla rodziców dzieci przyjętych do klasy „0” i klas I.

  Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych rodziców.

 • DODATKOWA REKRUTACJA DO KLASY SPORTOWEJ W SP 381

  DODATKOWA REKRUTACJA DO KLASY SPORTOWEJ W SP 381 - Obrazek 1

  Szkoła Podstawowa nr 381 przy ul. Drzymały 1 ogłasza nabór do klasy VII - dla dziewcząt ogólnej, dla chłopców sportowej z piłką nożną. Chętni proszeni są o kontakt z sekretariatem szkoły.

 • Nabór do klasy VII sportowej w SP14

  Nabór do klasy VII sportowej w SP14 - Obrazek 1

  SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 UL. SOSNKOWSKIEGO 10, 02-495 WARSZAWA,
  PROWADZI NABÓR UCZNIÓW KLASY VII DO ODDZIAŁU SPORTOWEGO.

  RODZICE, KTÓRZY SĄ ZAINTERESOWANI ODDZIAŁEM SPORTOWYM
  DLA SWOJEGO DZIECKA PROSZENI SĄ O KONTAKT Z DYREKTOREM LUB
  SEKRETARIATEM SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 ( TEL. 22 6626405 )

 • Jedenastka kibicuje!

  Jedenastka kibicuje! - Obrazek 1

  Tak dzisiaj pokazlaiśmy, jak kibicujemy naszym! A teraz trzymamy kciuki!

  Więcej zdjęć tutaj KLIK!

  Jedenastka kibicuje! - Obrazek 2

 • Kibicujmy naszym!

  Kibicujmy naszym! - Obrazek 1

  Już we wtorek pierwszy mecz naszej reprezentacji na mundialu! Pokażmy, jak kibicujemy naszym! Tego dnia zachęcamy do przyjścia do szkoły w barwach Biało-Czerwonych! Mile widziane szaliki, czapeczki, malowane buzie  lub dowolne inne akcenty biało-czerwone (wuwuzele zostawiamy jednak w domu).
  Polska dawaj!

 • STREFA CISZY

   

  Strefa Ciszy
  W naszej szkole powstały "strefy ciszy" uczniowie w wybranych klasach odpoczywają, jedzą śniadanie, powtarzają materiały.
  17 maja zorganizowaliśmy Ogólnoszkolny Dzień Ciszy. Uczniowie przygotowali plakaty i ulotki. Bardzo aktywnie w tym wydarzeniu brali udział wszyscy uczniowie, jednak postanowiliśmy wyróżnić plakaty przygotowane przez uczniów kl.7d Kacpra Wolskiego, Kacpra Babiaka oraz Mateusza Domańskiego.

  STREFA CISZY - Obrazek 1

strona: