• Dzielnicowa Olimpiada Polonistyczna "Podania i legendy" - laureaci II etapu

13.02.2015 08:24
       W II etapie  Dzielnicowej Olimpiady Polonistycznej ,, Podania i legendy’’wzięło udział 24 uczniów (  SP 2, 4, 14, 11).
       Do III etapu zostały zakwalifikowane następujące osoby : Marcelina Hołody SP 14, Małgorzata Mortka SP 11, Dorota Borowiecka SP 2, Zofia Jędrzejewska SP 11, Kinga Klamczyńska SP 2, Małgorzata Trębska SP 11, Julia Prokopowicz SP 4, Alicja Kraśniewicz SP 11,  Aleksandra Ogonowska SP 11, Anna Ankudowicz SP 11, Piotr Wojtala SP 4, Karolina Deluga SP 11, Karolina Grychczyńska SP 2.
      Gratulujemy i zapraszamy do udziału w III etapie konkursu, który odbędzie się 15.04.2015 r. w SP 11.

Laureaci i Finaliści konkursów kuratoryjnych w roku szkolnym 2014/2015

07.02.2015 19:31
      Laureaci Konkursu kuratoryjnego z matematyki:
      Laura Bandera klasa VI c
      Aleksandra Wołek klasa VIc
      Maria Sobol klasa VIe

Finaliści Konkursu kuratoryjnego z języka polskiego:
      Patrycja Osuch klasa VIc
      Dominika Zabrotowicz klasa VIc

Finalista konkursu kuratoryjnego z przyrody:
      Maria Domińczak klasa Ve

Serdeczne i wielkie gratulacje dla Was i nauczycieli przygotowujących Was do w/w konkursów!
    • Dzielnicowy konkurs plastyczny "Średniowieczne zabytki w miastach Europy"

07.02.2015 19:17
      W tym roku szkolnym odbywa się czwarta edycja konkursu plastycznego poświęconego niezwykłym miastom europejskim. Celem konkursu jest zapoznanie ze sztuką i architekturą europejską, poznanie różnych technik plastycznych oraz rozwijanie młodych talentów.
       Tematem tegorocznego konkursu są średniowieczne budowle w miastach Europy.

Konkurs ma 3 kategorie: 1. Praca malarska: Europejskie Zabytki Średniowiecza, 2. Rysunek: Średniowieczne detale architektoniczne, 3. Witraż z papieru – kopia fragmentu średniowiecznego witraża z dowolnej gotyckiej katedry.
      Szczegóły poniżej.

Tematem tegorocznego konkursu są średniowieczne budowle w miastach Europy.

Konkurs ma 3 kategorie:

1. Praca malarska: Europejskie Zabytki Średniowiecza: format pracy A3 (lub zbliżony), technika – farby akwarelowe, plakatowe, akrylowe lub olejne oraz pastele olejne. Obraz ma przedstawiać średniowieczną budowlę europejską (katedrę, zamek itp.) lub jej fragment.

2. Rysunek: Średniowieczne detale architektoniczne: format od A4 do A3, technika: ołówek, tusz, cienkopis, kredki – rysunek ma przedstawiać dowolny detal architektoniczny – fragment średniowiecznej budowli europejskiej (portal, wieża, maswerk itp.). Prace ołówkiem muszą być utrwalone!!!

3. Witraż z papieru – kopia fragmentu średniowiecznego witraża z dowolnej gotyckiej katedry , format A3 lub zbliżony

Każda praca musi być opisana: co przedstawia (budowla, miasto,  z jakiego wieku pochodzi)

Tegoroczny konkurs związany jest z Rokiem Średniowiecza, który obecnie obchodzimy w naszej szkole.

Każdy uczestnik może wykonać prace we wszystkich kategoriach.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych i dla uczniów gimnazjów

Prace oddajemy do dn. 20 kwietnia 2015,

do Szkoły Podstawowej nr 11 w Warszawie, ul. Keniga 20

do p. Agnieszki Poszepczyńskiej

Każda szkoła może przesłać  maksymalnie 10 prac  z każdej kategorii.

konkurs recytatorski Warszawska Syrenka

03.02.2015 22:37
      24.02.2015

Uwaga!