Zakończenie Dzielnicowych Olimpiad Przedmiotowych

17.06.2015 18:31
      W dniu 12 czerwca w Szkole Podstawowej Nr 4 zostali nagrodzeni laureaci Dzielnicowych Olimpiad Przedmiotowych. Naszą szkołę godnie reprezentowali: Maria Domińczak klasa VE - I Miejsce w Dzielnicowej Olimpiadzie Przyrodniczej, Aleksandra Ogonowska VD - II Miejsce w Dzielnicowej Olimpiadzie Historycznej, Piotr Jaworski VE - I Miejsce w Dzielnicowej Olimpiadzie Historycznej, oraz w Dzielnicowej Olimpiadzie Matematycznej I miejsce – Laura Badera kl. 6c, II miejsce – Maria Sobol kl. 6e i wyróżnienie – Ola Wołek kl. 6c. Gratulujemy!

Kangur matematyczny

17.06.2015 17:52
      21 maja na Politechnice Warszawskiej odbyło się wręczenie nagród w Międzynarodowym Konkursie matematycznym "Kangur". Jednym z laureatow tego konkursu jest uczeń naszej szkoły, Mateusz Karandys. Gratulujemy!
    • Wyniki konkursu "Zamek średniowieczny"

01.06.2015 16:54
       Konkurs na makietę zamku średniowiecznego cieszył się niespodziewanie dużym powodzeniem. Liczne efektowne prace konkursowe zostały zaprezentowane na wystawie, która stanowiła jedną z atrakcji Jarmarku Średniowiecznego. Wszystkie makiety robiły duże wrażenie na zwiedzających. Jury konkursowe miało więc olbrzymi problem z rozdzieleniem nagród. Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a obszerną listę laureatów prezentujemy poniżej.

Konkurs  ZAMEK ŚREDNIOWIECZNY

1 MIEJSCA:

• Ewelina Grosfeld, Zuzia Majchrzak i Julka Sobczyk – 6b
      • Mateusz Ćwirzeń, Mateusz Kaca i Mateusz Żmuda – 1f
      • Karolina Oliwa i Julia Pastuszek – 4e
      • Jagoda Tomaszewska, Zuzia Dołęgowska i Maja Walentynowicz – 6f
      • Kacper Kurowicki i Kamil Kurowicki – 3b i 4f
      • Magda Markowska i  Szymon Kożuchowski – 1e
      • Marta Kożuchowska i Olaf Zięba – 4a

2 MIEJSCA:

• Zosia Bednarczyk i Karolina Butanowicz – 4d
      • Małgosia Kozłowska – 3d
      • Zuzia Wiernicka, Zuzia Siwik, Sandra Krzeszewska i Mateusz Nowakowski – 3b
      • Amelia Borowik, Ola Nawrot i Amelia Tygiel – 1c
      • Kaja Skubis i Basia Cegiełka – 4b
      • Natalia Wierzgała – 4d
      • Kinga Trzaska, Oliwka Kapuścińska, Kamila Pronińska (3d) i Natalia Trzaska (1e)
      • Karolina Sztabińska i Julia Rzygalińska (4e)
      • Paulina Soból – 4g
      • Oskar Paczkowski – 5c
      • Ola Rossa – 3b
      • Igor Zaranek i Maciek Soczewka – 6f

3 MIEJSCA:

• Łukasz Wysocki, Kacper Wyszyński (3b) i Mateusz Wyszyński (5b)
      • Kacper Pisarek – 6g
      • Ola Poćwierz i Karolina Poćwierz – 3d i 1d
      • Zuzia Miłoszewska, Ola Miłoszewska i Ola Stankiewicz – 5c
      • Luiza Luzak, Karolina Polewicz, Weronika Ślaska – 5b
      • Weronika Zega, Zosia Jędrzejewska i Ania Ankudowicz – 6a

WYRÓŻNIENIA:

• Judyta Oczujda, Maria Paczkowska i Magda Pawelec – 3b
      • Ola Olszewska – 4e
      • Kinga Osińska – 5b
      • Natalia Dudek – 4g
      • Weronika Bień i Wiktoria Rzygalińska – 6a
      • Julia Mordzak i Sebastian Mordzak – 5c
      • Kuba Rzeszotarski – 4a
      • Kacper Koziara (4f) i Ania Koziara (2c)
      • Maciej Suchocki – 5b
    • Konkursy Kuratoryjne 2015

01.06.2015 16:41

... W dniu 18. maja w auli Wydziału Matematyki i Nauk Informatycznych Politechniki Warszawskiej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów kuratoryjnych. Nasza szkoła zaliczona na nim została do placówek o najwyższej liczbie laureatów.  Uczennice: Laura Bandera (VI c) , Maria Sobol (VI e), Aleksandra Wołek (VI c) otrzymały pamiątkowe dyplomy i gratulacje z rąk przedstawicieli Kuratorium Oświaty za zdobycie tytułu laureata w Kuratoryjnym Konkursie Matematycznym. Dzięki temu były zwolnione z pierwszej części sprawdzianu. Uroczystość uświetnił występ Radka Brzózki, dziennikarza prowadzącego programy popularnonaukowe. Jeszcze raz gratulujemy laureatkom!

• Wyniki konkursu przyrodniczego "Najdłuższa krzyżówka"

01.06.2015 16:42
        Konkurs na najdłuższą krzyżówkę przyrodniczą cieszył się wielkim powodzeniem! Obszerną listę laureatów publikujemy poniżej. Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczniom bardzo dziękujemy
      za  udział w konkursie.