• Galeria zdjęć archiwalnych

• Dzięki uprzejmości p. Wojciecha Hanca, który udostępnił nam zdjęcia ze swojego domowego archiwum, możemy przenieść się w czasie i zobaczyć, jak wyglądali uczniowie i nauczyciele Szkoły Powszechnej nr 1 w Czechowicach, której tradycje kontynuuje nasza szkoła. Uczennicą "Jedynki" była Mama p. Wojciecha, Zofia Barańska.

Zdjęcie z czasów przedwojennych, widać na nim p. Stanisława Śliskiego.

Zosia Barańska w trzecim rzędzie pierwsza z prawej.

Dwa zdjęcia z zakończenia roku szkolnego w dniu 26 06 1940 r. z panią Lindner i wychowawczynią R. Załęską. Zosia Barańska trzecia w prawo od pani Załęskiej.

Na pewno w wielu domach można znaleźć świadectwa historii naszej szkoły z różnych okresów. Jeśli zechcielibyście je udostępnić możemy razem stworzyć galerię naszej przeszłości. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem sp11warszawa@gmail.com albo bezpośrednio do p. Agnieszki Poszepczyńskiej lub p. Ewy Żołnowskiej-Najar. Ty też możesz pomóc zachować naszą historię!