• Ślubowanie klas I

• Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr.11 im Żołnierzy I Dywizji Kościuszkowskiej są pełnoprawnymi uczniami. 11 października odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień.

• Konkurs z języka angielskiego - "HALLOWEEN STORY"

• UCZESTNICY: Konkurs adresowany jest do uczniów klas 4-6

CELE KONKURSU: Inspirowanie uczniów do działań kreatywnych, rozbudzenie wyobraźni. Stwarzanie możliwości uczenia się poprzez działanie. Doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

ORGANIZATOR: Nauczyciele języka angielskiego - Magdalena Michałowska, Grzegorz Ogonowski

WYMAGANIA:

1.Uczestnicy konkursu indywidualnie tworzą własną historyjkę/opowiadanie związane ze świętem Halloween.

2.Tekst powinien być zapisany w języku angielskim.

3.Praca powinna posiadać tytuł.

4.Minimalna długość: 100 słów (klasy 4), 150 słów (klasy 5-6)

5.W historyjce/opowiadaniu należy użyć co najmniej 20 słów z „Halloween Word List”* i każde użyte słowo podkreślić/zaznaczyć w tekście.

6.Nauczyciele języka angielskiego oceniać będą:

a)zgodność pracy z tematem konkursu,

b)atrakcyjność fabuły, oryginalność,

c)poprawność językową, walory języka.

TERMINY: Prace w formie pisemnej należy przekazać organizatorom. Prace w formie elektronicznej można przesłać na adresy mailowe: magdaa.lena2021@gmail.com, aide@poczta.onet.pl. Praca powinna być zapisana w formacie DOC/PDF

Prace składamy do 27.10.2023r. Każda zgłoszona praca konkursowa powinna być opisana w następujący sposób: imię i nazwisko autora, klasa.

NAGRODY: Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody ufundowane przez organizatora oraz dyplomy. Wszyscy uczestnicy otrzymają ocenę celującą z języka angielskiego u swojego nauczyciela. Organizator może przyznać również wyróżnienia. Wręczenie nagród odbędzie się w sposób ustalony przez organizatora. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 12 listopada 2023 r. Wyniki zostaną opublikowane w dzienniku elektronicznym oraz na stronie internetowej szkoły.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i czekamy na Wasze kreatywne, być może upiorne halloweenowe opowiadania!