•  Karty zgłoszenia do świetlicy 2022/2023
          • Karty zgłoszenia do świetlicy 2022/2023

• Szanowni Państwo,

przypominamy, że karty zgłoszeń do świetlicy szkolnej obowiązują tylko na jeden rok szkolny, jeśli chcecie Państwo, aby dziecko korzystało z opieki świetlicy w przyszłym roku szkolnym 2022/2023, prosimy o wypełnienie i dostarczenie nowej karty do dnia 10 czerwca 2022 r.

Kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej, wypełniają również rodzice i opiekunowie uczniów rozpoczynających od 1 września 2022 naukę w naszach oddziałach przedszkolnych, czyli klasach "0".

Wypełnioną i podpisaną przez rodziców lub opiekunów prawnych dziecka kartę, należy dostarczyć bezpośrednio do sekretariatu szkolnego.

Karta_zgloszenia_dziecka_do_swietlicy_szkolnej_2022___2023.pdf​​​​​​​
        • Uwaga !!!

• Od dnia 10.05.2022r. do 24.05.2022r. trwa etap potwierdzania woli zapisu na dyżur wakacyjny dla oddziałów przedszkolnych.

Potwierdzenie korzystania z miejsca w oddziale przedszkolnym, do którego dziecko zostało zakwalifikowane odbywa się przez wniesienie opłaty za żywienie w kwocie 15 zł. dziennie

numer konta 63 1840 0007 2210 0340 0810 4519

• Lato w mieście

• W roku szkolnym 2021/2022 akcja „Lato w mieście” w Szkole Podstawowej nr 11 zaplanowana jest od 27 czerwca 2022r. do 15 lipca 2022 r. W ramach programu nasza placówka funkcjonuje przez pięć dni  w tygodniu w godz.7.00 - 17.00. W placówce organizowane będą m.in. zajęcia sportowe, rekreacyjne, edukacyjne, muzyczne, plastyczne, komputerowe oraz aktywności poza placówką. Zapisy uczestników na Akcję są od 10.05.2022 od godz.8.00 do 22.05.2022 do godz.14.00. Rejestracja (logowanie się) w systemie kandydatów dostępna jest pod adresem internetowym www.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl. Udział jest płatny za opiekę każdy dzień 35 zł. oraz za wyżywienie każdy dzień 15 zł.

Za wyżywienie płacimy na konto:63 1840 0007 2210 0340 0810 4519 w tytule wpisujemy: imię, nazwisko dziecka kl, szkoła oraz opłata za obiady akcja lato w mieście.
            Za opiekę płacimy  na konto :53 1030 1508 0000 0005 5030 1067W tytule wpisujemy: imię nazwisko dziecka kl, szkoła oraz opłata za opiekę akcja lato w mieście.

Wydrukowane karty oraz dowody wpłat przynosimy do p. Katarzyna Skowron sala nr 7

• Koncert Laureatów

• Serdecznie zapraszamy na Koncert Laureatów XI Warszawskiego Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej "Zaufaj Panu", który odbędzie się 28 maja o godz. 15.00 w Parku Hassów. Wystąpią najlepsi wykonawcy tegorocznej edycji. A o godz. 17.15 zapraszamy na koncert zespołu DlaTego. Patronat Honorowy nad festiwalem objął Burmistrz Dzielnicy Ursus m. st. Warszawy. Spędź czas z dobrą muzyką!

• Przegląd Świetlic Szkolnych

• W dniu 10.05.22r w Ośrodku Kultury Arsus odbył się XVIII Przegląd Twórczości Artystycznej Świetlic Szkolnych.

Artyści z poszczególnych szkół prezentowali swoją interpretację hasła „W świecie bajek Jana Brzechwy i Juliana Tuwima”.

Tancerze i aktorki z naszej świetlicy wystąpili przed publicznością z mini musicalem do wiersza Juliana Tuwima „Słoń Trąbalski”. Występ został nagrodzony gromki brawami. Artyści, pomimo niemałego stresu, zaprezentowali wysoki poziom. Publiczność została „porwana” z krzeseł. Wszyscy, wspólnie bawili się do najbardziej znanych hitów muzycznych.

Czekamy na kolejne pokazy.

• „Od Krewa do Lublina"

• Z radością informuję, że troje uczniów naszej szkoły zostało laureatami III Warszawskiego Konkursu Historycznego „Od Krewa do Lublina, czyli od unii personalnej do unii realnej"II miejsce - Wojciech Fic z klasy 7cIII miejsce - Zuzanna Czerwonka z klasy 8iIII miejsce - Krzysztof Kołakowski z klasy 8aSerdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

•  Mała Olimpiada Matematyczna
          • Mała Olimpiada Matematyczna

• Etap dzielnicowy konkursu dla klas III Mała Olimpiada Matematyczna pisało 73 uczniów. Aż 49 zakwalifikowało się do etapu miejskiego i będzie reprezentowało dzielnicę Ursus. Jest to ogromny sukces, otrzymaliśmy pochwałę od organizatorów.Miejski etap odbędzie się 20 maja 2022 w SP 65 ul. Mścisławska 1.

Laureatami MOM z SP 11 zostali:

Milena Maciejuk

Szymon Walewski

Małgorzata Szylin

Filip Miszczyk

Kinga Zgorzelska

Michał Judycki

Natalia Smolińska

Oliwia Stankiewicz

Agata Wójcicka

Dominik Cybul

Grzegorz Michalski

Melania Murawska

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

• Wychowanie dziecka a płeć

• W imieniu szkoły językowej Early Stage serdecznie zapraszamy na webinarium rodzicielskie, które tym razem dotyczyć będzie stereotypów płciowych.

19 maja, godz. 21:00

Wychowanie dziecka a płeć. Jak wychowywać bez utrwalania stereotypów?

Czy różowy jest zarezerwowany dla dziewczynek, a samochodziki dla chłopców?

Czy wychowywać córki na księżniczki, a synów na rycerzy?

Czy pewne zachowania, np. płacz lub krzyk, są dozwolone tylko dla jednej płci?

Podczas webinarium Agnieszka Stein, psycholożka i autorka książek o rodzicielstwie bliskości, opowie o tym, czym są stereotypy płciowe – skąd się biorą i jak je rozpoznawać. Podpowie również, jak wspierać dzieci we wzrastaniu bez utrwalania w nich stereotypów.

• GŁODNE POTWORY

• Drodzy Rodzice, Drodzy Uczniowie Klasa 1d w ramach powórzenia materiału przed sprawdzianem postanowiła nakarmić BARDZO GŁODNE POTWORY Oto efekty pracy uczniów.

Nakarmione i spokojne POTWORY

Pozdrawiamy serdecznie Zespół nauczycieli angielskiego