• Europejski Dzień Języków - wielki finał!

• Europejski Dzień Języków świętowaliśmy w naszej szkole 26 września, natomiast w ubiegły piątek 21 października odbył się długo wyczekiwany wielki finał tej imprezy. Nagrodzeni zostali zwycięzcy aż pięciu konkursów: muzycznego, kulinarnego, konkursu wiedzy o krajach europejskich i aż dwóch konkursów plastycznych! Nagrody otrzymały również klasy, które najliczniej przebrały się w kolory flagi wybranego kraju. Imprezę uświetniła klasa 3i zwycięską piosenką w języku hiszpańskim. Kolejny kolorowy, rozśpiewany i smakowity Europejski Dzień Języków już za rok! Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przebiegu październikowej imprezy KLIK! oraz z gali finałowej KLIK!

• XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• W dniu 7.10.2022r. nasza szkoła  uczestniczyła w akcji XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej pod hasłem Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!Kilka dni wcześniej na ścianach naszej szkoły powstały ścieżki edukacyjne, gdzie uczniowie mogli sprawdzić, czy umieją tabliczkę mnożenia.Uczniowie klas czwartych przeprowadzali egzaminy dotyczące sprawdzenia znajomości tabliczki mnożenia w klasach 5-8, a także pytali nauczycieli i pracowników szkoły. W tym dniu każdy, kto zdał egzamin otrzymał odznakę Eksperta Tabliczki Mnożenia.O godzinie 13.00- 15.30 odbywały się kolejne egzaminy, tym razem  można było otrzymać certyfikat.Było dużo zabawy, uczniowie klas czwartych z radością i zaangażowaniem przeprowadzali egzaminy.Dziękujemy za wspólną zabawę- nauczyciele matematyki.