• Świetlicowy konkurs taneczny

07.02.2017 22:50
      3 lutego w naszej szkole miał miejsce II ŚWIETLICOWY KONKURS TANECZNY. Do konkursu zgłosiło się aż 24 solistów i 27 zespołów tanecznych(w sumie 80 osób). Z roku na rok obserwujemy coraz wyższy poziom konkursu,a prezentacje są coraz lepiej przygotowane. Jury przyznało dwie nagrody GRAND PRIX w kategorii zespół 0-3 dla F14 BREAKDANCE MATEUSZ BOŻEK  i MACIEJ BOŻEK z klasy 3E oraz zespół 4-6 dla DAB SQAD DIANA BOGDAŃSKA,GOSIA ŚWIDEREK, MAJA BARTCZAK, OLIWIA JAWORSKA, OLIWIA CZECZOT, JULIA RAHMAN z klasy 6D. Oprócz nagród rzeczowych laureaci wystąpią na dużej scenie  w Arsusie na Koncercie Wiosennym oraz na Święcie Szkoły.Poniżej pełna lista pozostałych osób nagrodzonych.

WYNIKI KONKURSU TANECZNEGO 03.02.2017
      3 miejsce zespół BALERINKI ALINA SOBOWIEC, KAROLINA KOWALEWSKA 3C
      3 miejsce zespół WOLF GANG IZA PIETRZAK,MILENA ZWOLIŃSKA klasa 3i
      3 miejsce zespół KAROLINA KACPROWICZ, KAROLINA KOWALEWSKA klasa 3D
      3 miejsce zespół SUPER STARMAJA LIPIŃSKA,WIKTORIA WRÓBLEWSKA, MAJA WATRAKIEWICZ,ALA KOZON,VIKA SKRZYŃSKA klasa 2D
      1 miejsce w kategorii mieszanej PAULINA i JUSTYNA JANISZ
      WYRÓŻNIENIA:
      1.zespół LILIE MARIA WERNICKA, MARCELINA SIEROCIUK 1C
      2.zespół 0D Weronika, Nikola, Zosia
      3.zespół ZW ZUZIA KOSMATKA, WIKTORIA ŁEBEK, MAJA CICHECKA klasa 3H
      4.zespółTUMBERL GIRLS JULIA DOMAŃSKA, OLIWIA BABIAK klasa 3C

ZESPOŁY 4-6
      1 miejsce zespół GWIAZDYKLAUDIA PERENDYK, PAULINA JANUSZ 5B
      1 miejsce ZUZIA SIWIK, KLAUDIA PERENDYK, KAROLINA KOWALEWSKA 5B i 3D
      1 miejsce SUPER GIRLSOLIWIA BANDERA, OLIWIA PAŁASZEWSKA 6G
      2 miejsce zespół STARS ZUZIA WIERNICKA KLAUDIA PERENDYK 5B
      3 miejsce zespół MUSIC STAR KAMILA ŻMUDA,ZOSIA KRASNODĘBSKA, TAMARA CZARNECKA,NIKOLA STEFANIAK, GABRIELA RYBAK klasa 4A
      Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za liczny udział i gratulujemy!!!! BRAWO WY !!! NAGRODY ZOSTANĄ WRĘCZONE PO FERIACH ZIMOWYCH

• Konkurs "Ze Strażą Miejską bezpiecznie"

07.02.2017 22:08
      W czwartek 2.02.2017 r. odbył się konkurs  dla uczniów kl. 5 ,, Ze Strażą Miejską Bezpiecznie". Naszą szkołę reprezentowała drużyna  w składzie: Marta Paśniczek i Aleksander Rogala. Gratulujemy i czekamy na wyniki.
    • Konkurs matematyczny Mapa Myśli

02.02.2017 08:17
      Zapraszamy uczniów klas 4-6 do udziału w kolejnej edycji konkursu Mapa Myśli. Szczegóły konkursu poniżej.

• Sukcesy w konkursach kuratoryjnych

19.01.2017 10:43
      Nasi młodzi poloniści i  matematycy godnie reprezentują szkolę w zmaganiach konkursów kuratoryjnych. Do trzeciego, wojewódzkiego etapu konkursu z języka polskiego zakwalifikowała się uczennica klasy VIa Julia Kiełczewska. W trzecim etapie konkursu matematycznego udział wezmą Erwin Trynkus kl. 6b, Aleksandra Główka kl. 6f, Ireneusz Butryn kl. 6g i Filip Kopyt kl. 6g . Dziekujemy, gratulujemy i życzymy powodzenia na ostatniej prostej!
    • Świetlicowy konkurs taneczny

19.01.2017 09:59
      Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie tanecznym, który odbędzie się 03.02.2017 (piątek od godz.12:00 na sali gimnastycznej). Warunkiem udziału jest wypełnienie karty zgłoszeniowej (dostępna w salach świetlicy) i dostarczenie jej do świetlicy 0 do 27.01.2017. Szczegółowe informacje poniżej.

Gorąco zachęcam wszystkich uczniów do udziału w konkursie tanecznym, który odbędzie się 03.02.2017 (piątek od godz.12:00 na sali gimnastycznej). Warunkiem udziału jest wypełnienie karty zgłoszeniowej (dostępna w salach świetlicy) i dostarczenie jej do świetlicy 0 do 27.01.2017. Uczestnik/uczestnicy dostarczają nośnik (płyta cd, pendrive) na którym jest utwór muzyczny do którego przygotowana została choreografia organizatorom konkursu do 27.01. w celu sprawdzenia poprawności odczytu zapisu. Czas prezentacji nie może przekroczyć 4 min., styl tańca - dowolny. Można przygotować kilka prezentacji w kategorii solo lub zespół taneczny. SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
      Małgorzata Walentynowicz

• ul. Keniga 20