Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Warszawie

 

Nawigacja

Rok szkolny 2011/2012

Osiągnięcia uczniów

Nasi uczniowie osiągnęli znaczące sukcesy w międzynarodowych („Kangur Matematyczny”) i ogólnopolskich konkursach matematycznych („Alfik Matematyczny”, „Olimpus”):

„Kangur Matematyczny”

Poziom „klasa 2”

Mateusz Karandys – wyróżnienie.

Poziom „klasa 3”

Laura Bandera - wynik bardzo dobry,

Aleksandra Wołek - wynik bardzo dobry,

Nina Żwan - wynik bardzo dobry,

Marta Paśniczek – wyróżnienie.

Poziom „klasa 4”

Jowita Drozdowicz - wynik bardzo dobry,

Andrzej Gałęski – wyróżnienie.

Poziom „klasa 5”

Bartosz Żebrowski - wynik bardzo dobry,

Krzysztof Kania – wyróżnienie,

Patrycja Reda – wyróżnienie.

Poziom „klasa 6”

Kacper Nowakowski – wyróżnienie,

Patryk Misior – wyróżnienie,

Artur Trębski – wyróżnienie,

Aleksandra Licheniak – wyróżnienie,

Aleksy Kozakow – wyróżnienie.

„Alfik Matematyczny”

Poziom „klasa 3”

Aleksandra Wołek – laureat konkursu - 1 miejsce w Polsce,

Laura Bandera – wynik bardzo dobry,

Nina Żwan – wynik bardzo dobry,

Cezary Waluś – wynik dobry.

Poziom „klasa 4”

Michał Longa – wynik bardzo dobry,

Jowita Drozdowicz – wynik bardzo dobry,

Mariusz Żelaskiewicz – wynik dobry,

Anna Kwiatkowska – wynik dobry.

Poziom „klasa 5”

Krzysztof Kania – wynik bardzo dobry,

Bartek Zebrowski – wynik dobry.

Poziom „klasa 6”

Artur Trębski – wynik bardzo dobry,

Patryk Misior - wynik dobry,

Kacper Nowakowski – wynik dobry.

„Olimpus” (sesja jesienna)

Poziom „klasa 4”

Jowita Drozdowicz – laureat, 6 wynik w kraju,

Mariusz Żelaśkiewicz – laureat, 6 wynik w kraju,

Nina Żwan – laureat, 9 wynik w kraju.

Poziom „klasa 5”

Krzysztof Kania – laureat, 6 wynik w kraju.

„Olimpus” (sesja zimowa)

Poziom „klasa 4”

Jowita Drozdowicz – laureat, 5 wynik w kraju,

Mateusz Żelaśkiewicz – laureat, 9 wynik w kraju,

Michał Longa – laureat, 10 wynik w kraju.

Poziom „klasa 5”

Krzysztof Kania – laureat, najlepszy wynik - 1 miejsce w Polsce,

Patrycja Reda - laureat, 4 wynik w kraju,

Wiktor Pytlewski  - laureat, 6 wynik w kraju.

Poziom „klasa 6”

Patryk Misior – laureat, 3 wynik w kraju,

Aleksandra Licheniak – laureat, 7 wynik w kraju,

Kacper Nowakowski – laureat, 8 wynik w kraju,

Artur Trębski – laureat, 9 wynik w kraju.

 

Nasi uczniowie zajęli wysokie miejsca w V Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik"

Poziom „klasa 1”

Ireneusz Butryn – laureat,

Aleksandra Jaskuła – nagroda,

Erwin Trynkus – nagroda,

Szymon Żaczkiewicz – nagroda,

Kacper Wolski – wyróżnienie,

Olaf Zięba – wyróżnienie,

Filip Basiński – wyróżnienie,

Jakub Madejczyk – wyróżnienie,

Filip Tausiewicz – wyróżnienie,

Nikodem Tymiński – wyróżnienie,

Michał Murawski – wyróżnienie,

Stanisław Sypniewski – wyróżnienie,

Hubert Truniarz – wyróżnienie,

Aleksandra Główka – wyróżnienie,

Małgorzata Świderek – wyróżnienie.

Poziom „klasa 2”

Paweł Polak – nagroda,

Mateusz Karandys – wyróżnienie,

Tomasz Lasota – wyróżnienie,

Adam Rzepka – wyróżnienie.

Poziom „klasa 3”

Nina Żwan – laureat,

Zuzanna Majchrzak – nagroda,

Małgorzata Barej – nagroda,

Maria Sobol – nagroda,

Ewelina Groswald – wyróżnienie,

Cezary Waluś – wyróżnienie,

Laura Bandera – wyróżnienie,

Julia Cegłowska – wyróżnienie,

Patrycja Osuch – wyróżnienie,

Dominika Zabrotowicz – wyróżnienie,

Małgorzata Mortka – wyróżnienie,

Jakub Chyliński – wyróżnienie.

Poziom „klasa 4”

Jowita Drozdowicz – nagroda,

Urszula Pawelec – wyróżnienie.

Poziom „klasa 5”

Mariusz Kiełbus - wyróżnienie,

Wiktor Pytlewski – wyróżnienie,

Franciszek Basiński – wyróżnienie,

Adam Jaskuła – wyróżnienie,

Krzysztof Kania – wyróżnienie.

Poziom „klasa 6”

Marek Sobolewski – wyróżnienie.

 

Jowita Drozdowicz zajęła 1 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg”.

 

Agata Fusiarz została laureatką Małego Finału Ogólnopolskiego „Konkursu Ojczyzna Polszczyzna”.

 

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Muzyka Tytanów w Plakacie" w ramach „Akcji Labirynt 2011”, w kategorii „szkoła podstawowa” uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca: 2 miejsce przypadło Marcie Zielińskiej a 3 miejsce zajęła Zosia Matysiak. Warto dodać, że 1 miejsca nie przyznano.

 

W Ogólnopolskim Konkursie Piosenki o Warszawie „Warszawa da się lubić” wysokie miejsca zajęły: w kat. „Soliści” 2 miejsce Ala Kraśniewicz, wyróżnienie otrzymała Amelia Gruszczyńska; w kat. „Zespoły” 1 miejsce zespół „Sekret”, a 3 miejsce Chór SP11.

 

Uczniowie naszej szkoły zdominowali (swoimi licznymi, świetnymi występami) II Mazowiecki Festiwal Piosenki z Dobrym Tekstem „Muzyczna Jesień”. Oto nasi laureaci: Soliści - Kategoria I. 2 miejsce - Ala Kraśniewicz, 3 miejsce - Ignacy Pindelski; Zespoły - Kategoria I. wyróżnienia: „Aniołki”, zespół wokalno-taneczny „Trójka”, „Niezapominajki”; Soliści - Kategoria II. wyróżnienie: Paweł Sadkowski; Zespoły - Kategoria II. 2 miejsce - „Sekret”, wyróżnienia: chłopięcy zespół wokalny „Kameleon”, „Frugo” oraz Chór SP 11; Zespoły - Kategoria IV. i V. (połączone) 2 miejsce – „Forte”.

 

Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami III. Warszawskiego Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej „ZAUFAJ PANU”: kat. I (soliści do lat 6) – 2 miejsce Marta Paśniczek; kat. I (zespoły do lat 6) „Gwiazdeczki”; kat. II. (soliści z klas 1-3) 1 miejsce Amelia Gruszczyńska, 2 miejsce Milena Przybysz, 3 miejsce Ala Kraśniewicz, wyróżnienia otrzymały Ola Sobierajska oraz Oliwia Księżopolska; kat. II. (zespoły z klas 1-3) 2 miejsca „Wiolinki” oraz „Niezapominajki”, 3 miejsce duet Weronika Kuryłek i Małgorzata Mortka, a wyróżnienia otrzymali: „Muzyczna 7” oraz duet Nina Małecka i Ola Kopcińska; kat. III (soliści z klas 4-6) 2 miejsce Weronika Pych, 3 miejsce Małgorzata Pietrasz; kat. III. (zespoły z klas 4-6) 2 miejsce Chór SP11, 3 miejsce „Kameleon” oraz „Sekret”.

 

W Warszawskim Konkursie Matematycznym (dla uczniów klas trzecich) „Mała Olimpiada Matematyczna” Aleksandra Wołek zajęła 1 miejsce, natomiast Cezary Waluś i Nina Żwan zajęli 3 miejsca.

 

Drużyna SP11 w składzie: Aleksy Kozakow, Alan Lewandowski, Bujalski Mateusz oraz Patrycja Reda zdobyła złoty medal w Szachowych Mistrzostwach Mazowsza Szkół Podstawowych. Nasi młodzi szachiści wygrali tę imprezę po raz trzeci z rzędu.

 

Nasi uczniowie osiągnęli znaczące sukcesy w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w szachach klasycznych: Patrycja Reda zajęła 1 miejsce (kat. dziewczęta do lat 12),  Aleksy Kozakow zajął 1 miejsce (kat. chłopcy do lat 12).

 

Nasi młodzi sportowcy osiągnęli sukcesy w zawodach sportowych w ramach XLV Warszawskiej Olimpiady Młodzieży:

- drużyna mini piłki ręcznej dziewcząt zajęła 1 miejsce w Dzielnicy Ursus oraz 7 miejsce w Warszawie,

- drużyna mini piłki ręcznej chłopców zajęła 2 miejsca w Dzielnicy Ursus,

- drużyna mini piłki siatkowej dziewcząt zajęła 2 miejsce w Dzielnicy Ursus,

- drużyna mini koszykówki chłopców zajęła 2 miejsce w Dzielnicy Ursus,

- drużyna unihokeja dziewcząt zajęła 2 miejsce w Dzielnicy Ursus,

- pływacka drużyna uczniów naszej szkoły zajęła 2 miejsce w pływaniu w Dzielnicy Ursus.

 

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 11 w składzie: Weronika Cytryniak, Adrian Janiuk, Karolina Masiak, Bartosz Żebrowski i Marcelina Kabeya-Włodarska zajęła 3 miejsce w finale VIII Warszawskiego Konkursu Savoir-Vivre „Obycie umila życie”.

 

Nasi uczniowie zostali laureatami XI Warszawskiego Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA: 2 miejsce zajął zespół „Sekret”, a miejsce 3 zajął chłopięcy zespół wokalny „Kameleon”.

 

Warszawski Konkurs Recytatorski „Strofy o dzikich kotach”: 2 miejsce Jagoda Tomaszewska i Marysia Sobol; 3 miejsce Małgorzata Mortka i Natalia Marczak; wyróżnienie Zuzanna Wiernicka.

 

W Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka” nasi uczniowie zajęli wysokie miejsca: 1 miejsce w kategorii klas 4-6 Alicja Tomaszewska (reprezentowała Dzielnicę Ursus w finale); w kategorii klas 1-3 miejsce 2 zajęła Jagoda Tomaszewska, 3 miejsce zajęła Marysia Sobol a wyróżnienia otrzymały Zuzanna Wiernicka i Natalia Marczak.

 

W kolejnej edycji Międzydzielnicowego Festiwalu Piosenki Angielskiej w kat I. (klasy 1-3) 2 miejsce zajęło Trio w składzie Amelia Gruszczyńska, Alicja Kraśniewicz, Aleksandra Stępowska.

 

Sukcesem uczniów naszej szkoły zakończył się VIII Dzielnicowa Olimpiada Polonistyczna „W świecie wyobraźni”: Artur Trębski zajął 1 miejsce, Dorota Biernacka zajęła 3 miejsce, a Ola Licheniak, Lidia Niedziółka oraz Patryk Misior otrzymali wyróżnienia.

 

W Dzielnicowym Konkursie Ortograficznym Mały Mistrz Ortografii” (dla klas trzecich) 1 miejsca zajęli: Patrycja Walo oraz Emil Radziszewski, 2 miejsca zajęli: Julia Kwiatkowska, Nina Żwan oraz Aleksandra Wołek, 3 miejsce zajęła Małgorzata Trębska.

 

W VII Dzielnicowym Konkursie Krasomówczym nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca: w kat. „klasy 1-3” miejsce 1 zajęły Małgorzata Mortka i Jagoda Tomaszewska a 2 miejsce zajęła Maria Sobol; w kat. „klasy 4-6" miejsce 1 zajęły Alicja Tomaszewska i Anna Loranc, 2 miejsce przypadło Natalii Bartoszewskiej i Mateuszowi Kośli.

 

Z sukcesami uczestniczyli nasi uczniowie w Dzielnicowym Konkursie Matematycznym „Mądra Głowa” (dla klas trzecich): 1 miejsca zajęli: Nina Żwan, Cezary Waluś oraz Laura Bandera, 2 miejsca zajęli Aleksandra Wołek oraz Maria Sobol, 3 miejsca zajęli Kacper Wojtycki oraz Bartosz Kowalski.

 

W Dzielnicowym Wiosennym Konkursie Plastycznym Magiczne miasta Europy – Wenecja” uczniowie naszej szkoły zajęli miejsca: w kat. „Maska wenecka” 2 miejsce – Jowita Drozdowicz, 3 miejsce Julia Stańczyk, natomiast wyróżnienia otrzymali: Kacper Nowakowski, Karolina Masiak, Szymon Krauza oraz Mateusz Kośla; w kat. „Pejzaż wenecki” wyróżnienia przypadły Oli Licheniak i Basi Grajek.

 

Laureatami IX Dzielnicowej Olimpiady Historycznej „Polska pod rządami ostatnich Piastów” zostali: 1 miejsce - Mateusz Kośla, a miejsce 3 – Jowita Drozdowicz.

 

Nasi uczniowie zostali laureatami kolejnej edycji Dzielnicowego Konkursu „Mistrz Sudoku”. Miejsce 1 i tytuły „Mistrza Sudoku” otrzymali: Marta Paśnicka, Mateusz Karandys oraz Filip Kopyt.

 

Nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca w II Dzielnicowym Turnieju (dla klas czwartych) „Baśniomistrz”: 1 miejsce zajęła Magdalena Perdion, 2 miejsce zajął Krzysztof Pietruszka, a wyróżnienie otrzymała Klaudia Kapusta.

 

Dorota Biernacka zajęła 3 miejsce w IX Dzielnicowym Konkursie Informatycznym „Mistrz klawiatury”.

 

Zespoły teatralne „Strefa 11” i „Szczęśliwa 13” otrzymały wyróżnienia w XIII Festiwalu Małych Form Teatralnych.

 

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 11 zwyciężyła w tegorocznej edycji Dzielnicowej Olimpiady o Ruchu Drogowym „Bezpiecznie na drodze” (dla klas drugich).