• Pozwólmy zwierzętom żyć tam, gdzie się urodziły

• 09.01.2013 21:44
      • Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym WWF Polska „Pozwólmy zwierzętom żyć tam, gdzie się urodziły”.
        Celem kampanii była zmiana postaw społecznych poprzez podniesienie świadomości i wiedzy uczniów szkół podstawowych na temat problemu ginących gatunków zwierząt.
        i zaangażowanie szkół oraz nauczycieli. Nasza szkoła otrzymała nagrodę w kategorii szkoła.
        W kategorii uczeń – praca plastyczna ulotka lub plakat:
        Nagroda dla Jowity Drozdowicz uczennicy klasy VB
      •

Celem kampanii była zmiana postaw społecznych poprzez podniesienie świadomości i wiedzy uczniów szkół podstawowych na temat problemu ginących gatunków zwierząt - pogłębienie wiedzy na temat wpływu działalności człowieka na świat przyrody oraz zmniejszenie zapotrzebowania na egzotyczne gatunki zwierząt trzymane w warunkach domowych. W projekcie wzięli udział uczniowie z klas I – III pod kierunkiem pani Marzeny Trynkus oraz uczniowie z klas IV – VI pod kierunkiem pani Izabeli Miśkiewicz i pani Ewy Krasoń.

Zwieńczeniem projektu był ogólnopolski konkurs nagradzający zarówno prace uczniów jak i zaangażowanie szkół oraz nauczycieli. Wzięło w nim udział 146 szkół z całej Polski. Nagrodzonych zostało 10 szkół i 20 uczniów. Nasza szkoła otrzymała nagrodę w kategorii szkoła.

W kategorii uczeń – praca plastyczna ulotka lub plakat:

Nagroda dla Jowity Drozdowicz uczennicy klasy V B

GRATULUJEMY!

WWF Polska serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym uczniom, nauczycielom i szkołom za zaangażowanie w prowadzenie działań na rzecz ochrony zagrożonych gatunków.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!