• Konkurs "Mój las"

• 27.10.2015 18:24
      • Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa oraz Liga Ochrony Przyrody ogłaszają XXIX EDYCJĘ - 2015 / 2016 KONKURSU DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ pod hasłem MÓJ LAS. Tematy konkursu ustalone w XXVIII edycji 2014/2015 dla każdej kategorii wiekowej: kategoria I - Piętra lasu i ich mieszkańcy; kategoria II - Grzyby polskich lasów. Prace należy składać do dn. 20 listopada 2015r. do: p. Marzeny Trynkus – klasy I – III (sala 18) lub p. Izabeli Miśkiewicz - klasy IV – VI (sala 27). Szczegółowy regulamin konkursu poniżej.
      • Stowarzyszenie Inżynierów i Techników
        Leśnictwa i Drzewnictwa
        Zarząd Główny
        Liga Ochrony Przyrody
        Zarząd Główny
        o g ł a s z a j ą
        XXIX EDYCJĘ - 2015 / 2016

KONKURSU DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
        pod hasłem
        MÓJ LAS

Warunki uczestnictwa i forma prac konkursowych

Konkurs przeprowadzony jest w następujących kategoriach wiekowych:

Kategoria I

- młodzież szkół podstawowych klas I - III

Kategoria II

- młodzież szkół podstawowych klas IV-VI

1.

Prace w I kategorii wiekowej (klasy I - III) wykonywane są w formie plakatu w formacie A3. Wymagane są jedynie podpisy pod przedstawionymi rysunkami lub zdjęciami.

2.

W II kategorii wiekowej (klasy IV – VI) wymagana jest część opisowa - do 10 stron maszynopisu lub 15 stron rękopisu.

3.

Część opisowa może być uzupełniona fotografiami, rysunkami, szkicami itp.

4.

Do uznania autora pracy pozostawia sie formę pracy, oprawę, liternictwo i inne sprawy związane z szatą graficzną jednak waga pracy nie może przekraczać 0,5 kg.

5.

Prace konkursowe muszą być opatrzone: imieniem i nazwiskiem autora wraz z podaniem wieku i klasy Autora, dokładną nazwą szkoły, adresem szkoły (kod, miejscowość, ulica), numerem telefonu, imieniem i nazwiskiem nauczyciela - opiekuna pracy.

6.

Prace konkursowe muszą być zgłaszane w terminach podanych w niniejszym regulaminie i spełniać wszystkie jego warunki.

7.

Na konkurs zgłaszane są tylko prace indywidualne.

8.

Prace konkursowe powinny być oryginalne. W szczególności kopiowanie prac innych autorów jest niedopuszczalne pod rygorem dyskwalifikacji pracy. Za przestrzeganie tego warunku regulaminu odpowiada opiekun pracy.

Tematyka konkursu

1.

kategoria I - Piętra lasu i ich mieszkańcy

2.

kategoria II - Grzyby polskich lasów

Uczniowie biorący udział w konkursie "Mój Las" oraz opiekunowie prac biorących udział w konkursie wyrażają zgodę na publikację swoich danych osobowych i wizerunku na stronie internetowej organizatorów konkursu, fundatorów nagród oraz w publikacjach dotyczących konkursu "Mój Las".

Prace należy składać do dn. 20 listopada 2015r. do:

p. Marzeny Trynkus – klasy I – III (sala 18)

p. Izabeli Miśkiewicz - klasy IV – VI (sala 27)

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 15 kwietnia 2016r.