• Świetlicowy konkurs plastyczny OZDOBA CHOINKOWA

• 19.11.2014 19:40
      • ŚWIETLICA SZKOLNA ZAPRASZA DZIECI Z KLAS „0”, I, II i III DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM „OZDOBA CHOINKOWA 2014”.
        Ozdoby muszą spełniać podstawowy warunek: dać się zawiesić na choince.
        Prace z metryczkami (imię, nazwisko, klasa) prosimy składać do dnia 5 grudnia 2014 r. w świetlicy klas "0" oraz klas I-III. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w dniu 18 grudnia 2014 r. TECHNIKA PRACY: DOWOLNA Regulamin dostępny poniżej.
      • Warszawa, 17 listopada 2014 r.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

pt. „OZDOBA CHOINKOWA 2014”

Organizator konkursu: Świetlica szkolna

Cele:

• Rozwijanie fantazji i wyobraźni plastycznej dzieci.
        • Kultywowanie tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.
        • Rozwijanie  wyobraźni  przestrzennej.
        • Prezentacja  i  popularyzacja twórczości plastycznej dzieci.

Zasady uczestnictwa:

• Uczestnikami konkursu mogą być dzieci z klas „0”,  I,  II i III naszej  szkoły.
        • Każdy uczestnik konkursu przygotowuje własnoręcznie, według własnego pomysłu ozdobę choinkową.
        • W przypadku młodszych dzieci dopuszczalna jest (niewielka!) pomoc opiekuna na zasadzie wspólnej pracy i zabawy oraz miło spędzonego czasu z dzieckiem.
        • Technika wykonania prac jest dowolna.
        • Każda ozdoba musi spełniać podstawowy warunek : dać się zawiesić na choince.
        • Do wykonanej ozdoby należy dołączyć metryczkę zawierającą imię i nazwisko dziecka oraz klasę.
        • Prace  należy  składać w świetlicy klas  "0" oraz klas I-III.
        • Termin składania prac upływa z dniem 5 grudnia 2014 r.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz nagrody:

• Spośród prac zgłoszonych na konkurs Jury wybierze najlepiej ocenione prace ,w czterech kategoriach wiekowych: klas „0” , klas I,  klas II  i klas  III, przyznając zwycięzcom nagrody i wyróżnienia.
        • Ocenie podlegać będą: oryginalność,  ciekawy pomysł, staranność wykonania oraz ogólne wrażenie estetyczne.
        • Każdy uczestnik konkursu otrzyma pamiątkowy dyplom.
        • Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród oraz dyplomów odbędzie się  18 grudnia 2014 r.
        • Prace konkursowe będą wykorzystane do ozdobienia naszej szkolnej choinki w holu głównym szkoły.
        • Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo publikowania zdjęć prac na stronie internetowej  naszej szkoły. Prace konkursowe można odbierać w terminie od 15 do  16stycznia 2014 r., przy czym prace nieodebrane przechodzą na własność organizatora.

DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE!