• Konkurs Varsavianistyczny: WARSZAWA. LUBIĘ TO!

• 09.04.2013 17:59

• Dnia 08.04.2012 r.  zakończył się szkolny etap Konkursu Varsavianistycznego  Warszawa. Lubię to!

Jury w składzie:

Przewodnicząca: pani dyrektor Urszula Wichowska

Członkowie: p. Jolanta Dobrzyńska, p. Ewa Krasoń, p. Renata Talarek,
        p.  Elżbieta Górka zadecydowało, że prace następujących zespołów  wezmą udział w  kolejnym etapie Konkursu:

Klasa Va – Ursus - moja mała Ojczyzna - Praca przygotowana przez: Michała Ciszewskiego, Michała Zelaśkiewicza, Mateusza Żelaśkiewicza, Mariusza Żelaśkiewicza; pod kierunkiem p. Renaty Talarek,

Klasa VIc – Ursus – To na Ziemi dobre miejsce -Praca przygotowana przez: Weronikę Matykę, Mateusza Koślę, Małgorzatę Pietrasz; pod kierunkiem p. Jolanty Dobrzyńskiej,

Klasa VIc – Ursus – moja dzielnica – Praca przygotowana przez: Natalię Bartoszewską, Agatę Fusiarz, Aleksandrę Jarosz, Justynę Kościelną, Weronikę Pych; pod kierunkiem p. Jolanty Dobrzyńskiej.

Wyniki obrad Komisji WCIES-u zostaną podane 6 maja 2013 r.

•

Dnia 08.04.2012 r.  zakończył się szkolny etap Konkursu Varsavianistycznego  Warszawa. Lubię to! Oto główne cele:

• Zainteresowanie uczniów historią Warszawy
        • Kształtowanie tożsamości lokalnej
        • Rozwijanie umiejętności korzystania z różnych źródeł

W szkolnych eliminacjach wzięło udział 8 (osiem) zespołów z klas: Va, VIc, VId.

Jury w składzie:

Przewodnicząca: pani dyrektor Urszula Wichowska

Członkowie: p. Jolanta Dobrzyńska, p. Ewa Krasoń, p. Renata Talarek,

Wyniki obrad Komisji WCIES-u zostaną podane 6 maja 2013 r.

Życzymy powodzenia

Renata Talarek