• Rekrutacja do klasy VII dwujęzycznej.

• Rekrutacja do oddziałów dwujęzycznych (klasa VII) przeprowadzona będzie podobnie jak w roku ubiegłym za pomocą elektronicznego systemu rekrutacji.

Już teraz można zapoznać się z zasadami oraz harmonogramem rekrutacji do oddziałów dwujęzycznych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021.

Harmonogram w pilku do pobrania harmonogram_dla_kandydata_2020_0.doc

W poniedziałek, 18 maja br. pod adresem www.podstawowe2jezyczne.edukacja.warszawa.pl  udostępniona będzie oferta warszawskich publicznych szkół podstawowych z oddziałami dwujęzycznymi.

Od poniedziałku, 25 maja będzie można wypełnić elektronicznie wniosek w systemie. Loginem do rejestracji wniosku jest PESEL kandydata.

Wnioski należy dostarczyć do 3 czerwca do godz. 15.00.

UWAGA: w związku z sytuacją epidemiczną w kraju w celu złożenia podpisanego przez rodziców/opiekunów prawnych wniosku będzie można skorzystać z dwóch sposobów:

1. Wysłanie skanu/zdjęcia wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres szkoły pierwszego wyboru: sp11@edu.um.warszawa.pl

2. Dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do szkoły pierwszego wyboru. Wniosek należy umieścić w pudełku przy drzwiach szkoły.

sekretariat Szkoły Podstawowej Nr 11

Wszelkie informacje na temat rekrutacji do oddziałow dwujęzycznych, w tym zasady przyjęć i szczegółowy harmonogram  znajdują się na stronie Biura Edukacji m. st. Warszawy: