Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Warszawie

 

Nawigacja

Rok szkolny 2016/2017

Osiągnięcia uczniów

 

 

Uczeń  naszej szkoły Filip Kopyt został laureatem Kuratoryjnego Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół podstawowych „MiniLOGIA Grafika w Logo”.

 

Laureatem Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego został Filip Kopyt, natomiast  jego finalistą został Ireneusz Butryn. Julia Kiełczewska została finalistką Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego.


W drugim etapie Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego udział wzięli: Ireneusz Butryn (kl. 6g), Jan Gąsieniec (kl. 6g), Aleksandra Główka (kl. 6f), Filip Kopyt (kl. 6g), Erwin Trynkus (kl. 6b). Do trzeciego etapu Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego zakwalifikowali się: Ireneusz Butryn (kl. 6g), Aleksandra Główka (kl. 6f), Filip Kopyt (kl. 6g) oraz Erwin Trynkus (kl. 6b). Natomiast w drugim etapie Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego udział wzięli uczniowie: Julia Kiełczewska (kl. 6a), Oliwia Czeczot (kl. 6d), Aleksandra Główka (kl. 6f), Erwin Trynkus (kl. 6b). Do trzeciego etapu Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego zakwalifikowała się Julia Kiełczewska (kl. 6a).

 

Nasi uczniowie osiągają znaczące sukcesy w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach matematycznych. Oto laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „OLIMPUS”:

Zdrojewska Agata (kl. 4d) – laureat,

Iwanowski Paweł (kl. 5e) – laureat,

Główka Aleksandra (kl. 6f) – laureat,

Brzeszkiewicz Krzysztof (kl. 6g) – laureat,

Butryn Ireneusz (kl. 6g) – laureat,

Cieślik Maciej (kl. 6g) – laureat,

Kopyt Filip (kl. 6g) – laureat.

Laureaci Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”:

Pankowski Borys (kl. 2d) – wyróżnienie,
Włodarczyk Tymon (kl. 2d) – wyróżnienie,
Krzeszewska Oliwia (kl. 2e) – wyróżnienie,
Prokop Dominik (kl. 2e) – wyróżnienie,
Główka Jan (kl. 2i) – wyróżnienie,
Zgorzelski Michał (kl. 3f) - wynik bardzo dobry,
Złotkowski Jakub (kl. 3e) – wyróżnienie,
Kulik Krzysztof (kl. 3e) – wyróżnienie,
Kopyt Antonina (kl. 3d) – wyróżnienie,
Strzałkowski Maksymilian (kl. 3g) – wyróżnienie,
Sędrowski Filip (kl. 3h) – wyróżnienie,
Butryn Dorian (kl. 3i) – wyróżnienie,
Stępień Aleksander (kl. 3i) – wyróżnienie,

Czubak Lucyna (kl. 4d) – wyróżnienie,

Zdrojewska Agata (kl. 4d) – wyróżnienie,

Iwanowski Paweł (kl. 5e) - wynik bardzo dobry,

Kościelski Łukasz (kl. 5a) – wyróżnienie,

Papuga Adam (kl. 5b) – wyróżnienie,

Paśniczek Marta (kl. 5c) – wyróżnienie,

Kwolek Aleksandra (kl. 5e) – wyróżnienie,

Sokół Karolina (kl. 5e) – wyróżnienie,

Karczyński Leon (kl. 5e) – wyróżnienie,

Główka Aleksandra (kl. 6f) - wynik bardzo dobry,

Trynkus Erwin (kl. 6b) – wyróżnienie,

Brzeszkiewicz Krzysztof (kl. 6g) – wyróżnienie,

Butryn Ireneusz (kl. 6g) – wyróżnienie,

Kopyt Filip (kl. 6g) – wyróżnienie.

 

Erwin Trynkus został finalistą XVII Warszawskiego Konkursu Ortograficznego „Ortografia na medal”.

 

Certyfikat Szkoły Varsavianistycznej (2017-2019) oraz 2. miejsce w Warszawskim Konkursie „Echa Insurekcji Kościuszkowskiej w stolicy” zdobyli: Erwin Trynkus, Nikodem Tymiński, Michał Murawski.

 

Nasi uczniowie zostali laureatami kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik": Nagrodę główną otrzymał Szymon Kolanek (kl. 1d); nagrody otrzymali: Elżbieta Onderska (kl. 1i), Wojciech Fic (kl. 2c), Dorian Butryn (kl. 3i), Maja Jazgara (kl. 3d), Piotr Karnaszewski (kl. 4c), Aleksandra Główka (kl. 6f), Julia Rosińska (kl. 6e); wyróżnienia otrxymali: Emanuel Ezeasor (kl. 1d), Kinga Kowalczyk (kl. 1c), Maja Piotrowska (kl. 1i), Patryk Zabłocki (kl. 1i), Miłosz Boduch (kl. 2e), Grzegorz Mortka (kl. 2i), Adrianna Pindakiewicz (kl. 2g), Maria Szylin (kl. 2i), Mateusz Wistel (kl. 2i), Tymon Włodarczyk (kl. 2d), Emilia Biały (kl. 3h), Zuzanna Biegaj (kl. 3h), Zofia Kaczor (kl. 3i), Dawid Majek (kl. 3d), Maja Maruszewska (kl. 3b), Alicja Mazur (kl. 3d), Aleksandra Nawrot (kl. 3c), Maja Olszewska (kl. 3g), Filip Sędrowski (kl. 3h), Jan Skalski (kl. 3i), Mikołaj Strzelczyk (kl. 3a), Anna Szczepańska (kl. 3i), Maciej Wiliński (kl. 3i), Michalina Zajer (kl. 3e), Daniel Biały (kl. 4b), Lucyna Czubak (kl. 4d), Lidia Kosicka (kl. 4d), Agata Zdrojewska (kl. 4d), Jakub Paradowski (kl. 5b), Łukasz Wysocki (kl. 5b), Filip Kopyt (kl. 6g), Weronika Niemiec (kl. 6e).

 

Do III etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej zakwalifikował się Paweł Małek z klasy 6f. 

 

Do finału kolejnej edycji Warszawskiego Konkursu Matematycznego w Języku Angielskim „Fun with Maths” zakwalifikowali się uczniowie: Erwin Trynkus (kl. 6b), Aleksandra Główka (kl. 6f), Ireneusz Butryn (kl. 6g), Filip Kopyt (kl. 6g) oraz Maciej Cieślik (kl.6g).

 

Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami VI Mazowieckiego Festiwalu Piosenki z Dobrym Tekstem „Muzyczna Jesień”: w swoich kategoriach uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca: Aurelia Szczepaniak – 1. miejsce, zespół Tutti – 2. miejsce, zespół „Wiolinki” – 2. miejsce, zespół „Niezapominajki” – 3. Miejsce, Antonina Białek – 3. miejsce, Małgorzata Konowrocka – 3. Miejsce; wyróżnienia otrzymali: Julia Rosińska oraz zespół „Cameleon”.

 

Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami VII Warszawskiego Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej „ZAUFAJ PANU”: w swoich kategoriach uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca: Lena Basińska – 1. miejsce, Antonina Białek – 1. miejsce, Jędrzej Olański – 1. miejsce, Inga Mijas – 2. miejsce, Amelia Janus – 2. miejsce, Dawid Rentfleisz – 2. Miejsce, II miejsce – grupa “Wiolinki” – 2. miejsce, Chór SP11  2. miejsce, Trio w składzie: Zuzia Czerwonka, Ania Szczepańska, Weronika Krzemień – 2. miejsce, Marcelina Sierociuk – 3. miejsce, Maria Wernicka – 3. miejsce, Amelka Tygiel – 3. miejsce, Krystian Kapka – 3. miejsce, zespół „Tutti” – 3. miejsce; wyróżnienia przyznano: Martynie Miniewskiej, Konstancji Kuźmie, Julii Rosińskiej oraz grupie „Cameleon”.

 

Drużyna SP11 w składzie: Michał Zgorzelski (kl. 3f), Wiktor  Korzeniewski (kl. 4d), Maciej Korzeniewski (kl. 2c) oraz Łucja Zgorzelska (kl. 1c) zajęła 16 miejsce (w gronie 94 drużyn) Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza Szkół Podstawowych w Szachach Szybkich.
 

Nasi młodzi sportowcy osiągają sukcesy w zawodach sportowych w ramach XLX Warszawskiej Olimpiady Młodzieży:

- drużyna mini piłki ręcznej dziewcząt zajęła 2. miejsce w Dzielnicy Ursus;

- drużyna mini piłki ręcznej chłopców zajęła 2. miejsce w Dzielnicy Ursus;

- drużyna unihokeja chłopców zajęła 2. miejsce w Dzielnicy Ursus. 

 

W finałowych zawodach sportowych "Od zabawy do sportu" na szczeblu Dzielnicy Ursus drużyna uczniów naszej szkoły (dzieci z klas II-IV) zajęła 2. miejsce.

 

W Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym EDI PINGWIN wyróżnienie otrzymała  Agata Zdrojewska.

 

W kolejnej edycji Dzielnicowej Olimpiady Polonistycznej ,,W świecie mitów i legend” 1. miejsce zajęły Kornelia Jankiewicz i Aleksandra Główka, natomiast wyróżnienia otrzymali Mikołaj Janus oraz Kamil Kurowicki.

 

Nasi uczniowie zostali laureatami XI Dzielnicowego Konkursu Krasomówczego „Warszawa, jakiej nie znamy”. Czołowe miejsca w odpowiednich kategoriach zajęli: w kat. „klasy 1-3” miejsce 1. zajęła Amelia Janus, 2. miejsce zajął Jan Główka a miejsce 3. zajęła Julia Jończyk; w kat. „klasy 4-6" miejsce 2. zajęła Barbara Jaracz de Czartoszewska, natomiast wyróżnienie otrzymała Oliwia Bandera.

 

W kolejnej edycji Dzielnicowego Konkursu „Ursuska Szuflada Małolata” uczniowie naszej szkoły zajęli miejsca: w kategorii „Poezja” (kl. I-III) 1. miejsce zajęła Zofia Kaczor, 2. miejsce zajęła Amelia Chałupa, 3. miejsce zajęła Izabela Gruszka; w kategorii „Poezja” (kl. IV-VI) 1. miejsca zajęła Lucyna Czubak, 2. miejsce zajęła Wiktoria Borowska, a miejsce 3. zajęła Wiktoria Jakubowska, natomiast wyróżnienie otrzymała Roksana Rybak; w kategorii „Proza” (kl. I-III) 1. miejsce zajął Jakub Jastrząb, a miejsce 3. zajął Jakub Złotkowski; w kategorii „Proza” (kl. IV-VI) 1. miejsce zajęli: Dominika Dacewicz i Piotr Kornaszewski, 2. miejsce zajęli: Lucyna Pęgier i Erwin Trynkus, 3. miejsce zajęły: Oliwia Czeczot i Maja Bartczak, wyróżnienia przyznano: Paulinie Soból, Agacie Zdrojewskiej, Wojciechowi Kusiowi oraz Kacprowi Wyszyńskiemu.

 

W dzielnicowych eliminacjach Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” 1. miejsce zajęła Konstancja Kuźma, a miejsce 3. zajęła Dominika Dacewicz.

 

Nasi uczniowie odnieśli sukces w V Dzielnicowym Konkursie Piosenki i Inscenizacji o Tematyce Bożonarodzeniowej w Języku Angielskim „How about Christmas”. W kategorii zespoły (inscenizacja w języku angielskim) 1. miejsce zdobyli uczniowie klasy 3i: Anna Szczepańska, Natalia Klata, Zuzanna Czerwonka, Zofia Kaczor i Aleksander Stępień. W kategorii zespoły (piosenka w języku angielskim) 3. miejsce zdobyły uczennice klasy 3i: Weronika Krzemień, Zuzanna Czerwonka, Anna Szczepańska, Anna Rydlewska oraz Maja Jabłońska.

 

Sukcesem zakończyli swój udział nasi uczniowie w kolejnej edycji Dzielnicowej Olimpiady Matematycznej „Wielka Niewiadoma”: 2. miejsca zajął Filip Kopyt, natomiast wyróżnienie otrzymała Aleksandra Główka.

 

Szymon Kożuchowski (kl. 3e) zajął 2. miejsce w kolejnej edycji Dzielnicowego Konkursu Informatycznego „Mały Informatyk”; Julia Kąsowska (kl. 6d) zajęła 2. miejsca w kolejnej edycji Dzielnicowego Konkursu Informatycznego „Mistrz klawiatury”.

 

Nasza uczennica Aleksandra Główka (kl. 6f) zajęła 3. miejsce w kolejnej edycji Dzielnicowej Olimpiady Historycznej; wyróżnienia otrzymali: Filip Parafiniuk (kl.6g), Kornelia Jankiewicz (kl. 6f) oraz Ireneusz Butryn (kl.6g).

 

W zorganizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Warszawy Konkursie Plastycznym „Zabytki Warszawy” 2. miejsce zajęły: Oliwia Łuczak i Michalina Kras, 3. miejsce przypadło Natalii Michalskiej.

 

W Dzielnicowym Konkursie Plastycznym „Mity i legendy w obrazach” 1. miejsca przypadły: Martynie Miniewskiej, Janowi Kwiatkowskiemu, Mai Bernatek, Ani Szklarczyk oraz Damianowi Karolakowi; 2. miejsca zajęli: Erwin Trynkus, Kaja Skubis, Aleksandra Olszewska oraz Julia Kiełczewska; 3. miejsca zajęli: Oliwia Czeczot, Natalia Dudek, Magdalena Pawelec, Kamila Pronińska oraz Zofia Bednarczyk; wyróżnienia otrzymali: Magda Sypniewska, Małgorzata Świderek, Maciej Cieślik oraz Krzysztof Brzeszkiewicz.

 

Laureatami kolejnej edycji Dzielnicowego Konkursu Plastycznego „Magiczne miasta Europy – Skandynawiazostali: Lucyna CzubakEmilia Rachwalska, Maja Bernatek, Stanisław Sypniewski, Wiktoria Krajewska, Marta Paśniczek, Małgorzata KozłowskaZuzanna Głuch, Natalia Dudek, Adam Włodarczyk.