Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Warszawie

 

Nawigacja

Rok szkolny 2015/2016

Osiągnięcia uczniów

 

 

Mateusz Brochocki został laureatem Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego, natomiast Mateusz Karandys oraz Filip Kopyt zostali jego finalistami. Małgorzata Chojecka została finalistką Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego.

 

Filip Kopyt został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego EDI Pingwin, a Ireneusz Butryn, Krzysztof Brzeszkiewicz oraz Tomasz Lasota otrzymali w tym konkursie wyróżnienia.

 

W XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "ALFIK HUMANISTYCZNY" nasi uczniowie osiągnęli bardzo dobre  i dobre wyniki. Bardzo dobry wynik na poziomie klas czwartych uzyskali: Karolina Sokół, Julianna Zajer, Jakub Paradowski, Aleksander Trocyk, Łukasz Kościelski; na poziomie klas piątych bardzo dobry wynik uzyskała Oliwia Czeczot. Wynik dobry na poziomie klas czwartych uzyskali: Aleksandra Mruszczyk, Nina Bobek oraz Małgorzata Kozłowska; na poziomie klas piątych dobry wynik uzyskała Julia Kiełczewska; na poziomie klas szóstych dobry wynik osiągnęli: Gabriela Chałupa, Małgorzata Chojecka oraz Paweł Polak.

 

Nasi uczniowie osiągają znaczące sukcesy w ogólnopolskich konkursach języka angielskiego. Oto laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „OLIMPUS”:

Poziom  klasa 2- Olimpusek

Gabriela Maciesowicz

Zofia Kaczor

Dorian Butryn

Maja Murawska

Milena Zwolińska

Mikołaj Niemiec

Zuzia Czerwonka

Weronika Krzemień

Poziom „klasa 4”

Aleksandra Mruszczyk.

Poziom „klasa 5”

Erwin Trynkus,

Maja Bartczak,

Julia Rahman,

Oliwia Czeczot,

Patrycja Czarnocka,

Julia Kiełczewska,

Maciej Cieślik,

Filip Kopyt,

Szymon Żaczkiewicz.

Poziom „klasa 6”

Eliza Pietruszka,

Dominik Byliński,

Krystian Dębiński,

Weronika Ślaska,

Małgorzata Chojecka,

Paweł Szcześniak,

Tomasz Lasota,

Sebastian Mordzak,

Maria Domińczak,

Karolina Polewicz,

Justyna Olesiejuk.

 

Nasi uczniowie osiągają znaczące sukcesy w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach matematycznych. Oto laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „OLIMPUS”:

Poziom „klasa 4”

Paweł Iwanowski.

Poziom „klasa 5”

Aleksandra Główka,

Filip Kopyt,

Krzysztof Brzeszkiewicz,

Ireneusz Butryn.

Poziom „klasa 6”

Dominik Byliński,

Mateusz Karandys,

Mateusz Brochocki,

Paweł Szcześniak,

Natalia Garlej,

Tomasz Lasota,

Adam Rzepka.

 

Laureaci Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”:

Poziom „klasa 2”

Nawrot Aleksandra - wyróżnienie,

Soczewka Filip - wyróżnienie,

Gurtat Grzegorz - wyróżnienie,

Kulik Krzysztof - wyróżnienie,

Złotkowski Jakub - wyróżnienie,

Butryn Dorian - wyróżnienie.

Poziom „klasa 3”

Poświata Antonina - wyróżnienie,

Zdrojewska Agata - wyróżnienie.

Poziom „klasa 4”

Iwanowski Paweł - wyróżnienie,

Kościelski Łukasz - wyróżnienie,

Trocyk Aleksander - wyróżnienie.

Poziom „klasa 5”

Ireneusz Butryn - wynik bardzo dobry,

Aleksandra Główka - wyróżnienie,

Filip Kopyt - wyróżnienie,

Trynkus Erwin- wyróżnienie,

Cichecki Jan - wyróżnienie,

Cieślik Maciej - wyróżnienie.

Poziom „klasa 6”

Mateusz Karandys - laureat,

Mateusz Brochocki - wyróżnienie,

Wiak Iga - wyróżnienie,

Garlej Natalia - wyróżnienie,

Chałupa Gabriela - wyróżnienie,

Domińczak Maria - wyróżnienie.

 

Nasi uczniowie zajęli wysokie miejsca w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik":

Poziom „klasa 1”

Aleksandra Frontczak - nagroda główna,

Wojciech Ficnagroda,

Grzegorz Mortka  - nagroda,

Jan Główka - wyróżnienie,

Aleksandra Król - wyróżnienie,

Oliwia Krzeszewska - wyróżnienie,

Pola Radziszewska - wyróżnienie,

Aleksandra Rozmus - wyróżnienie,

Maria Szylin - wyróżnienie,

Paulina Wistel - wyróżnienie,

Wiktoria Wróblewska - wyróżnienie,

Bartek Wypych - wyróżnienie.

Poziom „klasa 2”

Dorian Butryn - wyróżnienie,

Łucja Jankowska - wyróżnienie,

Oliwia Kania - wyróżnienie,

Marcin Krysztofiak - wyróżnienie,

Monika Lasota - wyróżnienie,

Aleksandra Nawrot - wyróżnienie,

Mikołaj Strzelczyk - wyróżnienie,

Jakub Złotkowski - wyróżnienie.

Poziom „klasa 3”

Piotr Karnaszewski - nagroda główna,

Małgorzata Konowrocka - wyróżnienie,

Lidia Kosicka - wyróżnienie,

Jakub Zaparucha - wyróżnienie,

Aleksandra Żaczkiewicz - wyróżnienie,

Daniel Żychliński - wyróżnienie.

Poziom „klasa 4”

Łukasz Kościelski - wyróżnienie,

Karolina Sokół - wyróżnienie,

Maksymilian Zarzycki - wyróżnienie,

Poziom „klasa 5”

Zofia Bednarczyk - wyróżnienie,

Ireneusz Butryn - wyróżnienie,

Aleksandra Główka - wyróżnienie,

Paweł Małek - wyróżnienie,

Szymon Żaczkiewicz - wyróżnienie,

Poziom „klasa 6”

Mateusz Brochocki - nagroda,

Maria Domińczak - wyróżnienie,

Paweł Polak - wyróżnienie.

 

Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami V Mazowieckiego Festiwalu Piosenki z Dobrym Tekstem „Muzyczna Jesień”: Soliści - Kategoria I. 1 miejsce – Małgorzata Konowrocka, wyróżnienia: Karolina Gano, Antonina Białek oraz Marysia Wernicka, Zespoły - Kategoria I. 1 miejsce – „Wiolinki”, 2 miejsce - „Niezapominajki”, 3 miejsce – „Gwiazdeczki”; Soliści - Kategoria II. 3 miejsce – Helena Gruszczyńska, wyróżnienia: Konstancja Kuźma i Marta Paśniczek; Zespoły - Kategoria II. 2 miejsce - Chór SP11; wyróżnienie: „Cameleon”; Zespoły - Kategoria V. 1 miejsce – zespół „Forte”.

 

Laureatami  Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Pangea" zostali: Ireneusz Butryn i Filip Kopyt.

 

W kolejnej edycji Dzielnicowej Olimpiady Matematycznej „Magia wielokątów” wyróżnienia otrzymali: Mateusz Karandys i Tomasz Lasota.

 

Nasi uczniowie wspaniale spisali się tegorocznej edycji Konkursu Varsavianistycznego „Październik ‘56” W rozegranej grze miejskiej, w kategorii „szkoły podstawowe klasy 4-6”, laureatami zostały dwa zespoły nasze szkoły. Drużyna w składzie: Oliwia Czeczot, Julia Rahman, Stanisław Sypniewski i Antoni Bierć zajęła 2. miejsce, natomiast drużyna w składzie: Adam Piotrowski, Jakub Rzeszotarski, Jan Ludwikowski i Aleksandra Główka zajęła miejsce 3.

 

Nasi uczniowie zostali laureatami kolejnej edycji Dzielnicowego Konkursu „Mistrz Sudoku”. Miejsce 1 i tytuł „Mistrza Sudoku” otrzymała Oliwia Krzeszewska; 1. miejsce zajął Michał Fatalski; II miejsce zajęli:  Nikola Trendak, Antonina Kopyt, Jakub Złotkowski; wyróżnienia otrzymali: Hanna Kalinowska, Maja Lipińska, Grzegorz Gurtat, Dawid Majek i Antonina Białek.

 

Uczeń naszej szkoły Tomasz Lasota zajął 3. miejsce w kolejnej edycji Warszawskiego Konkursu Matematycznego w Języku Angielskim „Fun with Maths”.

 

Nasi uczniowie zostali laureatami X Dzielnicowego Konkursu Krasomówczego. Czołowe miejsca w odpowiednich kategoriach zajęli: w kat. „klasy 1-3” miejsce 1. zajęła Barbara Jaracz de Czartoszewska, 2. miejsce zajął Jan Główka a wyróżnienie otrzymała Zuzanna Sokół; w kat. „klasy 4-6" miejsce 1. zajęła Zuzanna Wiernicka, 2. miejsce przypadło Idze Wiak, 3. miejsce zajął Piotr Jaworski, natomiast wyróżnienie przyznano Marcinowi Kisielewiczowi.

 

Nasi młodzi sportowcy osiągają sukcesy w zawodach sportowych w ramach XLIX Warszawskiej Olimpiady Młodzieży:

- drużyna mini piłki ręcznej dziewcząt zajęła 2. miejsce w Dzielnicy Ursus;

- drużyna mini piłki ręcznej chłopców zajęła 3. miejsce w Dzielnicy Ursus;

- drużyna unihokeja chłopców zajęła 2. miejsce w Dzielnicy Ursus;

- drużyna unihokeja dziewcząt zajęła 2. miejsce w Dzielnicy Ursus;

- drużyna mini koszykówki chłopców zajęła 3. miejsce w Dzielnicy Ursus;

- drużyna mini piłki siatkowej dziewcząt zajęła 2. miejsce w Dzielnicy Ursus;

- drużyna dziewcząt w łyżwiarskim wieloboju „Błękitna Sztafeta” zajęła 2. miejsce w Dzielnicy Ursus;

- drużyna chłopców w łyżwiarskim wieloboju „Złoty Krążek” zajęła 2. miejsce w Dzielnicy Ursus;

- drużyna mini piłki nożnej dziewcząt zajęła 1. miejsce w Dzielnicy Ursus  i zakwalifikowała się do dalszych rozgrywek: w finałach miejskich zajęła miejsce 6.

 

Drużyna naszych młodych szachistów (uczniowie w wieku do lat ośmiu) zajęła 1. miejsce w klasyfikacji drużynowej Mistrzostw Ursusa w Szachach.

 

Szymon Kożuchowski zajął 1. miejsce, a Jakub Owczarek - 2. miejsce w kolejnej edycji Dzielnicowego Konkursu Informatycznego „Mały Informatyk”; Zofia Dusińska i Łukasz Dudek zajęli 3. miejsca w kolejnej edycji Dzielnicowego Konkursu Informatycznego „Mistrz klawiatury”.

 

W kolejnej edycji Dzielnicowego Konkursu „Ursuska Szuflada Małolata” uczniowie naszej szkoły zajęli miejsca: w kategorii „Poezja” (kl. I-III) 1. miejsce zajęła Wiktoria Borkowska, 2. miejsce zajęła Zofia Kaczor, natomiast wyróżnienie otrzymał Szymon Kożuchowski; w kategorii „Poezja” (kl. IV-VI) 1 miejsca zajęły: Natalia Garlej i Maria Domińczak, 2. miejsce zajęła Marta Paśniczek, a miejsce 3. zajęła Oliwia Czeczot; w kategorii „Proza” (kl. I-III) 1. miejsce zajęła Barbara Jaracz de Czartoszewska, 2. miejsca zajęły: Gabriela Maciesowicz i Małgorzata Konowrocka, 3. miejsca zajęli: Nikodem Ciołkiewicz, Lucyna Gruszczyńska i Zofia Kochańska.w kategorii „Proza” (kl. IV-VI) 1. miejsce zajęła Gabriela Chałupa, 3. miejsce zajęła Aleksandra Stankiewicz.