• Osiągnięcia uczniów

•

Uczennice naszej szkoły: Laura Bandera, Maria Sobol oraz Aleksandra Wołek zostały laureatkami Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego, natomiast Maria Domińczak została finalistką Kuratoryjnego Konkursu Przyrodniczego. Z kolei Dominika Zabrotowicz i Patrycja Osuch zostały finalistkami Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego.

Uczeń  naszej szkoły Szymon Kościelski został laureatem Kuratoryjnego Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół podstawowych „MiniLOGIA Grafika w Logo”.

Nasi uczniowie osiągają znaczące sukcesy w ogólnopolskich konkursach języka angielskiego.

Dominik Byliński – 7 wynik/miejsce w kraju,

Piotr Jaworski – 8 wynik/miejsce w kraju.

Nasi uczniowie osiągają znaczące sukcesy w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach matematycznych.

Maciej Cieślik – wyróżnienie.

Mateusz Karandys – laureat, 3 miejsce w kraju.

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „OLIMPUS”

Bandera Laura - laureat.

Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami IV Mazowieckiego Festiwalu Piosenki z Dobrym Tekstem „Muzyczna Jesień”: Soliści - Kategoria I. 3 miejsce – Marta Paśniczek, wyróżnienie - Lucyna Gruszczyńska, Antonina Białek, Zespoły - Kategoria I. 2 miejsce - zespół „Niezapominajki”, zespół „Aniołki”; Soliści - Kategoria II. 2 miejsce – Alicja Kraśniewicz, Zespoły - Kategoria II. 1 miejsce - „Wiolinki”; Zespoły - Kategoria V. 1 miejsce – zespół „Forte”.

Uczennica naszej szkoły Aleksandra Wołek zajęła 2. miejsce w Warszawskim Konkursie Matematycznym w Języku Angielskim „Fun with Maths”.

Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami VI Warszawskiego Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej „ZAUFAJ PANU”: kat. I (soliści do lat 6) – 2. miejsce zajęła Aurelia Szczepaniak; kat. II. (soliści 7-9 lat) 3. miejsce Lucyna Gruszczyńska, natomiast wyróżnienie otrzymał Jędrzej Olański; kat. II. (zespoły 7-9 lat) 1. miejsce zajął duet Martyna Miniewska i Zuzanna Krauze; kat. III (soliści 10-13 lat 2. miejsce zajęła Amelia Gruszczyńska, 3. miejsce zajęła Aleksandra Sobierajska; kat. III. (zespoły 10-13 lat) 1. miejsce zajęły wspólnie Chór SP11 oraz zespół „Cameleon”, 2. miejsce zajęły „Wiolinki”, natomiast 3. miejsce przypadło zespołowi „Krawaty”.

Nasi młodzi sportowcy osiągają sukcesy w zawodach sportowych w ramach XLVIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży:

- drużyna mini piłki ręcznej dziewcząt zajęła 1. miejsce w Dzielnicy Ursus i zakwalifikowała się do dalszych rozgrywek;

- drużyna mini piłki ręcznej chłopców zajęła 1. miejsce w Dzielnicy Ursus i zakwalifikowała się do dalszych rozgrywek;

- drużyna unihokeja chłopców zajęła 1. miejsce w Dzielnicy Ursus i zakwalifikowała się do dalszych rozgrywek: w finałach miejskich zajęła miejsce 8-12;

- drużyna unihokeja dziewcząt zajęła 2. miejsce w Dzielnicy Ursus;

- pływacka drużyna uczniów naszej szkoły zajęła 2. miejsce w pływaniu w Dzielnicy Ursus;

- gimnastyczna drużyna uczniów naszej szkoły zajęła 2. miejsce w gimnastyce sportowej w Dzielnicy Ursus;

- drużyna mini piłki nożnej chłopców zajęła 1. miejsce w Dzielnicy Ursus i zakwalifikowała się do dalszych rozgrywek: w finałach miejskich zajęła miejsce 7.

W finałowych zawodach sportowych "Od zabawy do sportu" na szczeblu Dzielnicy Ursus drużyna uczniów naszej szkoły (dzieci z klas II-IV) zajęła 2 miejsce.

Nasz uczeń Mateusz Bujalski zakwalifikował się do finałów Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach klasycznych. Z półfinałowych zawodów w Karpaczu Mateusz wrócił z brązowym medalem w swojej kategorii wiekowej.

Dużym sukcesem zakończył się udział uczniów naszej szkoły w Mistrzostwach Ursusa Dzieci o Puchar Burmistrza Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy: w kategorii do lat 7 wśród dziewczynek 3. miejsce zajęła Paulina Ogrodnik, natomiast wśród chłopców 3. miejsce zajął Dariusz Żurawski; w kategorii do lat 8 wśród chłopców 1. miejsce zajął Michał Wolski, natomiast miejsce 2. zajął Michał Zgorzelski. Nasza szkoła zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej.

Nasi uczniowie zostali laureatami XII Dzielnicowej Olimpiady Historycznej „Polska w okresie Złotego Wieku”: 1. miejsce zajął Piotr Jaworski, natomiast miejsce 2. zajęła Aleksandra Ogonowska.

Nasz uczeń Iwanowski Paweł zwyciężył w kolejnej edycji (dla klas trzecich) Dzielnicowego Konkursu Ortograficznego „Mistrz ortografii”.

Sukcesem zakończyli swój udział nasi uczniowie w kolejnej edycji Dzielnicowej Olimpiady Matematycznej „Matematyka z X-em”: 1. miejsca zajęła Laura Bandera, 2 miejsce zajęła Maria Sobol natomiast wyróżnienie otrzymała Aleksandra Wołek.

Nasi uczniowie z klas trzecich zostali laureatami Dzielnicowego Konkursu Matematycznego „Wzorowy matematyk” (dla klas trzecich): 1 miejsce zajął Łukasz Kościelski, 4. miejsce zajął Leon Karczyński, a miejsce 8. przypadło Pawłowi Iwanowskiemu. Cała trójka zakwalifikowała się do etapu miejskiego.

W kolejnej edycji Dzielnicowego Konkursu „Ursuska Szuflada Małolata” uczniowie naszej szkoły zajęli miejsca: w kategorii „Proza” (kl. IV-VI) 1. miejsce zajęła Helena Gruszczyńska, 2. miejsce zajął Erwin Trynkus, 3. miejsca zajęli Mikołaj Janus i Oliwia Bandera natomiast wyróżnienia otrzymali: Adrian Różycki, Paulina Soból oraz Iga Gutowska; w kategorii „Poezja” (kl. IV-VI) 1 miejsce zajęła Patrycja Osuch, 2 miejsce zajął Filip Parafiniuk, a wyróżnienia otrzymali Natalia Garlej i Karolina Butanowicz.

Uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca w dzielnicowych eliminacjach XXXVIII Konkursu Recytatorskiego  "Warszawska  Syrenka". W kat. „klasy 0-III” 2. miejsce zajęła Zuzanna Czerwonka, 3. miejsce zajęła Weronika Krzemień, a wyróżnienia otrzymały: Zuzanna Wiernicka oraz Dominika Dacewicz; w kat. „klasy IV-VI” 1. miejsce zajęła Małgorzata Mortka, a miejsce 3. zajęła Jagoda Tomaszewska.

Bartłomiej Bryła zajął 2 miejsce w kolejnej edycji Dzielnicowego Konkursu Informatycznego „Mistrz klawiatury”, natomiast Sandra Krzeszewska zajęła 2 miejsce w kolejnej edycji Dzielnicowego Konkursu Informatycznego „Mały Informatyk”.