• Konkurs Ligi Ochrony Przyrody pod hasłem "Mój las"

• 16.10.2013 18:20
      • Liga Ochrony Przyrody ogłasza XXVII edycję konkursu młodzieży szkolnej pod hasłem "Mój las". Tematy konkursu: kategoria I (klasy 1-3) - Wyjaśnij, jak zmienia się las w porach roku, kategoria II (klasy 4-6) - Moje obserwacje przyrody poczynione w lesie. W I kategorii wiekowej wymagane sa jedynie podpisy pod ilustracjami lub zdjęciami, w II kategorii wymagana jest część opisowa. Prace należy składać do dnia 25 listopada do p. Marzeny Trynkus i p. Izabeli Miśkiewicz.
      • Warunki uczestnictwa i forma prac konkursowych.

1. W I kategorii wiekowej wymagane są jedynie opisy pod przedstawionymi ilustracjami lub zdjęciami. W II kategorii wymagana jest część opisowa - do 10 stron maszynopisu lub rękopisu.

2. Część opisowa może być uzupełniona fotografiami, rysunkami, szkicami itp.

3. Do uznania autora pracy pozostawia się formę pracy, oprawę, liternictwo i inne sprawy związane z szatą graficzną.

4. Prace konkursowe muszą być opatrzone: imieniem i nazwiskiem autora, dokładnym adresem szkoły (kod,  miejscowość, ulica), podaniemklasy i wieku autora, numerem telefonu i faxu szkoły. Prosimy również o podanie w pracy imienia i nazwiska nauczyciela - opiekuna pracy.

5. Prace konkursowe muszą być składane w terminach podanych w niniejszym regulaminie i spełniać wszystkie jego warunki.

6. Prace zgłaszane na konkurs powinny być pracami indywidualnymi.

7. Prace konkursowe powinny być  oryginalne. W szczególności kopiowanie prac innych autorów jest niedopuszczalne pod rygorem dyskwalifikacji pracy. Za przestrzeganie tego warunku regulaminu odpowiada opiekun pracy.