• Konkursy Kuratoryjne 2015

• 01.06.2015 16:41
      •  W dniu 18. maja w auli Wydziału Matematyki i Nauk Informatycznych Politechniki Warszawskiej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów kuratoryjnych. Nasza szkoła zaliczona na nim została do placówek o najwyższej liczbie laureatów.  Uczennice: Laura Bandera (VI c) , Maria Sobol (VI e), Aleksandra Wołek (VI c) otrzymały pamiątkowe dyplomy i gratulacje z rąk przedstawicieli Kuratorium Oświaty za zdobycie tytułu laureata w Kuratoryjnym Konkursie Matematycznym. Dzięki temu były zwolnione z pierwszej części sprawdzianu. Uroczystość uświetnił występ Radka Brzózki, dziennikarza prowadzącego programy popularnonaukowe. Jeszcze raz gratulujemy laureatkom!
      • ... W dniu 18. maja w auli Wydziału Matematyki i Nauk Informatycznych Politechniki Warszawskiej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów kuratoryjnych. Nasza szkoła zaliczona na nim została do placówek o najwyższej liczbie laureatów.  Uczennice: Laura Bandera (VI c) , Maria Sobol (VI e), Aleksandra Wołek (VI c) otrzymały pamiątkowe dyplomy i gratulacje z rąk przedstawicieli Kuratorium Oświaty za zdobycie tytułu laureata w Kuratoryjnym Konkursie Matematycznym. Dzięki temu były zwolnione z pierwszej części sprawdzianu. Uroczystość uświetnił występ Radka Brzózki, dziennikarza prowadzącego programy popularnonaukowe. Jeszcze raz gratulujemy laureatkom!