• Świetlicowy konkurs plastyczny Ozdoba wielkanocna

• 16.03.2015 11:39

• Regulamin poniżej.
      • REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

pt. „OZDOBA WIELKANOCNA 2015”

Cele:

• rozwijanie fantazji i wyobraźni plastycznej dzieci;
        • zwiększenie zainteresowania zwyczajami i  obrzędami wielkanocnymi;
        • rozwijanie  wyobraźni  przestrzennej;
        • prezentacja  i  popularyzacja twórczości plastycznej dzieci.

Zasady uczestnictwa :

• uczestnikami konkursu są dzieci z klas   I,  II i III naszej  szkoły;
        • każdy uczestnik konkursu przygotowuje własnoręcznie, według własnego pomysłu ozdobę wielkanocną w formie pracy przestrzennej;
        • technika wykonania prac jest dowolna;
        • dopuszczalna jest niewielka pomoc opiekuna ukierunkowana na przekaz tradycji wielkanocnych, wspólną zabawę i miło spędzony czas z dzieckiem;
        • do ozdoby należy dołączyć metryczkę zawierającą: imię i nazwisko dziecka oraz klasę;
        • ocenie podlegać będą: oryginalność,  ciekawy pomysł, staranność wykonania oraz ogólne wrażenie estetyczne.

TERMIN SKŁADANIA PRAC UPŁYWA  DNIA 20.03.2015 r. GODZ. 14

FPRACE  NALEŻY  SKŁADAĆ W  ŚWIETLICY KLAS  I-III

Podsumowanie konkursu oraz nagrody :

Spośród prac zgłoszonych na konkurs Jury wybierze najlepsze prace w trzech kategoriach wiekowych:  klasy I,  klasy II  i klasy  III, przyznając zwycięzcom nagrody i wyróżnienia. Każdy uczestnik konkursu otrzyma pamiątkowy dyplom. Prace będą wystawione w holu głównym naszej szkoły.

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród oraz dyplomów odbędzie się w dniu 31 marca 2015 r.

UWAGI

Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo publikowania  prac na stronie internetowej  naszej szkoły. Prace można odbierać po ogłoszeniu wyników.

DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE!