• Konkurs na makietę zamku średniowiecznego (dla klas 4-6 i klas 1-3)

• 13.02.2015 09:32
      •  Zadaniem konkursowym jest zbudowanie makiety średniowiecznego zamku z dowolnego materiału (papier, styropian, tektura, pianka, plastelina, itp.) może być to konkretny, istniejący zamek lub wymyślony. W pracy trzeba uwzględnić charakterystyczne elementy zamków średniowiecznych: wieże, mury obronne, baszty, most zwodzony itp. Wielka wystawa makiet zamków odbędzie się 30 maja , w ramach Jarmarku Średniowiecznego, który będzie drugim dniem Święta Szkoły. Wtedy też zostaną przyznane nagrody.
      • Dla uczniów klas 4-6
        Makieta musi stać na podstawie o max wielkości 60x60 cm, wysokość zamku - ok.35 cm.
        Prace można wykonać indywidualnie lub grupowo (max 3 osoby)
        Termin oddania prac: 15 maja 2015

Dla uczniów klas 1-3 (troszkę inne zasady)
        Zadaniem konkursowym jest zbudowanie makiety wymyślonego średniowiecznego zamku z dowolnego materiału (papier, styropian, tektura, pianka, plastelina, itp.)
        Makieta musi stać na podstawie o max wielkości 70x70 cm, wysokość zamku - ok.45 cm.
        Uczniowie wykonują prace konkursowe grupowo (max 5-6 osób) z pomocą dorosłych.
        Termin oddania prac: 25 maja 2015