• Konkurs - List do Świętego Mikołaja

• 15.12.2014 22:40

• Zapraszamy do udziału w konkursie literackim dla klas II i III "List do Świętego Mikolaja". Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest napisanie  Listu do świętego Mikołaja na dowolnej kartce podczas lekcji. Wychowawcy klas II i III na etapie klasowym konkursu wybierają 8 najciekawszych listów i  przekazują je organizatorom  do 19 grudnia 2014r. Szczegóły poniżej.
      • Szkolny Konkurs Literacki  dla kl. II - III
        List do św. Mikołaja

1.Cele konkursu
        -zachęcenie uczniów do działań twórczych
        -motywowanie do pracy nad własnymi zdolnościami literackimi
        -promowanie starannego, estetycznego zapisu
        -rozbudzenie magii Świąt Bożego Narodzenia
        2.Organizator
        Organizatorem konkursu są nauczyciele  Szkoły Podstawowej nr 11 w Warszawie:
        Krystyna Kotowska, Małgorzata Mikołajczyk, Joanna Mateńko, Magdalena Kraśniewicz.
        3. Adresaci konkursu
        Konkurs adresowany jest do uczniów klas II-III  Szkoły Podstawowej nr 11 w Warszawie. Prace uczniów będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:
        -uczniowie klas drugich
        -uczniowie klas trzecich
        4. Warunki uczestnictwa
        5. Kryteria oceny pracy:
        -pomysłowość  i oryginalność ujęcia tematu listu
        -poprawność stylistyczna i językowa
        -estetyka zapisu
        - budowa listu
        6. Ogłoszenie wyników
        Jury konkursu nagrodzi laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 15.01.2015r.
        7. Uwagi końcowe
        -prace nie będą zwracane autorom, przechodzą na własność organizatora
        -organizator zastrzega sobie prawo do publikowania prac konkursowych.