• VIII Dzielnicowy Konkurs Krasomówczy Dobre uczynki dziecięcych bohaterów literackich - w hołdzie Januszowi Korczakowi.

• 03.12.2012 14:22
      •    Dnia 29 listopada 2012r. o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej przy ul. M. Keniga 20 w Warszawie  odbył się VIII Dzielnicowy Konkurs Krasomówczy Dobre uczynki dziecięcych bohaterów literackich - w hołdzie Januszowi Korczakowi.
      • Do VIII Dzielnicowego Konkursu Krasomówczego przystąpili uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 14 oraz Szkoły Podstawowej nr 11 (w sumie szesnaścioro uczniów).

Jury w składzie: Janina Romanowska, Bożena Iwaniukowicz, Małgorzata Paśniczek, Joanna Smuga, Małgorzata Radecka wytypowało osoby nagrodzone.

Wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystości zakończenia obchodów Roku Korczakowskiego w Szkole Podstawowej nr 11 w Warszawie i podsumowania Dzielnicowych Konkursów: Krasomówczego Dobre uczynki dziecięcych bohaterów - w hołdzie Januszowi Korczakowi i Plastycznego Dziecięcy bohaterowie książek Janusza Korczaka.
         Na uroczystość zapraszamy dnia 10.12. 2012r. (Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka) na godz. 11.00 do Szkoły Podstawowej nr 11, przy Keniga 20 w Warszawie.
        Podczas uroczystości swoje oracje zaprezentują:
        1. Mikołaj Janus SP11
        2. Marcin Kisielewicz SP 11