• Podsumowanie Dzielnicowego Konkursu Krasomówczego

• 03.02.2020 21:26
      • Dnia 31.01.2020 r. w gościnnych progach naszej szkoły odbyło się podsumowanie XIV Dzielnicowego Konkursu Krasomówczego "Wartości mojego życia" oraz szkolnego konkursu plastycznego "Artystyczna choinka". Swoją obecnością uroczystość zaszczycili szanowni goście: wiceburmistrz pan Wiesław Krzemień oraz przewodnicząca Komisji Oświaty pani Wanda Kopcińska.
        Szczegółowa relacja i lista nagrodzonych poniżej.
        Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji KLIK!
      •

W sposób szczególny powitaliśmy laureatów XIV Dzielnicowego  Konkursu Krasomówczego wraz z opiekunami oraz laureatów konkursu plastycznego .

Występy najlepszych krasomówców Dzielnicy Ursus były na bardzo wysokim poziomie pod względem tematycznym i oratorskim. Swoje oracje zaprezentowały następujące uczennice:

Marianna Chmielowska uczennica klasy 3c z SP11 oraz Paulina Hernik klasa1i SP11 – laureatki Konkursu w kategorii klas I-III;

Zuzanna Wiernicka klas 8i SP11 -  I miejsce w kategorii klas IV- VIII

oraz zdobywczyni Grand Prix XIV Dzielnicowego Konkursu Krasomówczego  Wartości mojego życia Jagoda Tomaszewska uczennica klasy 2  LVI Liceum Ogólnokształcącego im. Rotmistrza Pileckiego.

Podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego Artystyczna choinka przedstawiła pani Agnieszka Poszepczyńska.

W imieniu organizatorów składamy serdeczne podziękowania za obecność pana burmistrza Wiesława Krzemienia oraz pani Wandy Kopcińskiej – przewodniczącej Komisji Oświaty, wszystkim laureatom i rodzicom oraz opiekunom za udział w Konkursie, a młodych wykonawców zapraszamy do udziału w konkursach literackich i artystycznych.

Wyniki XIV Dzielnicowego Konkursu Krasomówczego

Wartości mojego życia

Kategoria klas I-III

I miejsce: Marianna Chmielowska SP 11