• Muzyczna Jesień XI

• Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy wszystkim wspaniałym wykonawcom za udział w XI Mazowieckim Festiwalu Piosenki z Dobrym Tekstem „Muzyczna Jesień”. Jak co roku nie zawiedliście nas, otrzymaliśmy ogromną ilość pięknych prezentacji. Szkoda, że nie możemy wszyscy posłuchać się nawzajem. Serdecznie wszystkim gratulujemy i prosimy o zapoznanie się z listą wykonawców II etapu przesłuchań, który odbędzie się 9 listopada w sali widowiskowej Ośrodka Kultury „Arsus”.

Protokol-2021.odt

kolejnosc_wykonawcow.pdf

11 Mazowiecki Festiwal Piosenki z Dobrym Tekstem

"Muzyczna Jesień"

Festiwal "Muzyczna Jesień" to międzypokoleniowe spotkanie miłośników piosenki z dobrym tekstem i piękną muzyką. Odbywa się od 2009 roku. Głównym celem jest upowszechnianie kultury muzycznej, promocja polskiej piosenki, wspieranie i promowanie twórczości artystycznej wykonawców, a także propagowanie wspólnego muzykowania i kreatywności dzieci, młodzieży i dorosłych .

Wypełnione karty zgłoszeń oraz linki do filmów, należy kierować drogą elektroniczną na adres e-mail: aniakaluzna@gazeta.pl w terminie do dnia 29 października 2021 roku.