• Szkolny konkurs literacki "Nasza Niepodległa"

• 02.10.2018 18:45
      • Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie literackim, którego tematyka koncentruje się wokół Naszej Ojczyzny oraz wydarzeń związanych z obchodami 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Konkurs skierowany jest do uczennic i uczniów klas I- VIII  Szkoły Podstawowej nr 11 w Warszawie. Uczestnicy konkursu piszą pracę na jeden z poniższych tematów: 1. Kiedy myślę Ojczyzna… 2.Postać historyczna związana z odzyskaniem przez Polskę niepodległości jako wzór osoby godnej naśladowania. 3.Czy bycie patriotą w dobie SMS- ów jest trendy? 4.Baśniowy kraj – Polska.  Termin składania prac konkursowych: 22 października 2018 r. Szczegółowe informacje i regulamin konkursu można znaleźć poniżej.

• REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU LITERACKIEGO

NASZA NIEPODLEGŁA

Konkurs jest realizowany w ramach szkolengo projektu:
        Polska Niepodległa 1918 -2018

100 lat Niepodległości

1. Cele konkursu:
        • kształtowanie postaw patriotycznych
        • doskonalenie umiejętności redakcyjnych
        • stwarzanie piszącym możliwości prezentacji swojej twórczości
        • inspirowanie i popularyzowanie twórczości literackiej
        1. Adresaci konkursu:
        • konkurs skierowany jest do uczennic i uczniów klas I- VIII  Szkoły Podstawowej nr 11 w Warszawie
        1. Uczestnicy konkursu piszą pracę na jeden z poniższych tematów
        2. Objętość pracy: 1-3 strony A4 wydruku komputerowego.
        3. Każda praca musi być zaopatrzona w informacje zawierające:
          imię i nazwisko autora oraz opiekuna, klasę.
          Podając dane osobowe uczestnik wyraża zgodę na ich wykorzystanie na potrzeby konkursu.
        4. Termin i miejsce  składania prac konkursowych: 22 października 2018 r.

sala 20-p. Jolanta Dobrzyńska, sala 24-p. Renata Talarek, sala 23 – p. Magdalena Sirak - Kwiatkowska

1. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się
          w wyznaczonym terminie, podczas uroczystego zakończenia konkursu.
        2. Prace oceniane będą pod względem: zgodności z tematyką, twórczego charakteru utworu, poprawności stylistycznej i językowej, samodzielności i oryginalnści

Tematy prac konkursowych

1. Kiedy myślę Ojczyzna…
        2. Postać historyczna związana z odzyskaniem przez Polskę niepodległości jako wzór osoby godnej naśladowania.
        3. Czy bycie patriotą w dobie SMS- ów jest trendy?
        4. Baśniowy kraj – Polska.

Organizatorzy:

Renata Talarek