• Malownicza Warszawa - konkurs fotograficzny

• 19.04.2015 17:05
      •  Zapraszamy uczniów SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH oraz UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH do udziału w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM, pt.: "Malownicza Warszawa". Konkurs jest organizowany z okazji Światowego Dnia Ziemi 2015. ZDJĘCIA PRZYNOSIMY DO P. POSZEPCZYŃSKIEJ, DO DN. 13 MAJA 2015. Szczegółowy regulamin konkursu poniżej.
      • Zapraszamy uczniów SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH oraz UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH do udziału w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM , pt. :"Malownicza Warszawa". Konkurs jest organizowany z okazji Światowego Dnia Ziemi 2015.

CEL KONKURSU:

odkrywanie malowniczych zakątków Warszawy
        kształtowanie poczucia przynależności do własnej dzielnicy
        zachęcanie dzieci i młodzieży do wnikliwej obserwacji otoczenia
        propagowanie fotografii jako jednej z form artystycznego wyrazu
        wyłanianie talentów oraz rozbudzanie ciekawości poznawczej uczniów.

REGULAMIN KONKURSU:

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół gimnazjalnych i szkół podstawowych klas IV- VI.
        1. Organizatorem konkursu jest Gimnazjum Nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie.

2. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest dostarczenie przez ucznia maksymalnie dwóch fotografii.

3. Uczestnik konkursu może zgłosić prace konkursowe będące przejawem jego indywidualnej twórczości. Uczestnik konkursu nie może zgłaszać prac konkursowych będących opracowaniem innej fotografii, w szczególności jej przeróbki lub adaptacji.

4. Fotografie powinny być dostarczone w następującym formacie:
        20x30 cm wywołane kolorowe odbitki na błyszczącym papierze fotograficznym

5. Każda wywołana odbitka powinna być opisana wg wzoru:
        Imię, nazwisko autora, adres szkoły ,imię, nazwisko nauczyciela opiekuna ,krótka informacja opisująca miejsce wykonania fotografii, lub tytuł zdjęcia.
        ZDJĘCIA PRZYNOSIMY DO P. POSZEPCZYŃSKIEJ, DO DN. 13 MAJA 2015